Neckermann stawia na czartery z Wrocławia

16 maja na specjalnej prezentacji zorganizowanej wspólnie z Portem Lotniczym Wrocław Strachowice Neckermann Podróże zaprezentował ofertę kilkudziesięciu agentom turystycznym z całego województwa dolnośląskiego.

Artur Rezner, dyrektor handlowy, powiedział: „Neckermann otwiera wygodne rozwiązania dla podróżujących z portu lotniczego Wrocław – Strachowice. Mieszkańcy województwa dolnośląskiego mogą teraz ze swojego lotniska podróżować na Karaiby, wyspy Oceanu Indyjskiego, do Afryki i na Wyspy Kanaryjskie.”

Korzystając z połączeń, jakie oferuje Neckermann, można zaplanować wypoczynek w sezonie zimowym 2019/20 z wylotem z Wrocławia, w takich miejscach jak Meksyk, Dominikana, Kenia, Jamajka, Malediwy czy Seszele. Mieszkańcy Wrocławia mogą także udać się na wakacje do RPA, Mauritiusu, Portugalii, Hiszpanii czy na Kubę.

W ramach pakietu wakacji Neckermann zapewnia transfery lotnisko-hotel-lotnisko, profesjonalną opiekę polskojęzycznego rezydenta w miejscu wypoczynku, ubezpieczenie, a także parking przy lotnisku.

Dbając o wygodę swoich klientów, touroperator dokonuje za nich odprawy on-line przed wylotem, a także umożliwia rezerwację wybranych miejsc w samolocie.

W sezonie 2019/2020 oprócz świetnie sprzedających się hoteli w Austrii i we Włoszech Neckermann przygotował wyjazdy do Czech, Słowacji, Francji, Szwajcarii i do coraz bardziej popularnej na krótsze wyjazdy Polski.
Narty i snowboard w Val di Sole, Kaprun czy Tyrolu, rodzinne apartamenty oraz hotele z bogatą ofertą spa&wellness to pomysł na ferie 2020. Nowością w ofercie narciarskiej są wyselekcjonowane hotele rodzinne, gdzie dzieci mają pobyt i karnet narciarski gratis, narty z przelotem ale przede wszystkich elastyczna możliwość zmian.

Aby przybliżyć swoim agentom korzyści płynące z rezerwacji wakacji z wylotem z lotnisk lokalnych oraz przedstawić najlepsze wakacyjne destynacje Neckermann organizuje cykl Śniadań z sercem. W ramach cyklu eksperci odwiedzą ponad 20 miast i przedstawią benefity współpracy lotnisk z Neckermannem. Podczas Śniadań z sercem eksperci Neckermanna zadbają o to, by każdy ze sprzedawców poznał wyjątkową ofertę touroperatora na zimę 2019/2020. Szczególna uwaga poświęcona zostanie atrakcyjnym ofertom last minute oraz wakacjom z wylotem z lotnisk w Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu.