Neckermann – start sprzedaży oferty Lato 2017

archiwum Neckermann Podróże

Neckermann rozpoczął sprzedaż oferty Lato 2017. Klienci mogą rezerwować „Rodzinne wakacje” a także ofertę z własnym dojazdem, w tym z katalogu „Piękna Polska”.

Przy wyborze wakacji do 15 listopada, biuro podróży oferuje m.in.: zniżki do 40 proc., rabaty na wycieczki fakultatywne, jedynie 5 proc. zaliczki i specjalny pakiet gwarancji.

W pierwszej odsłonie nowego sezonu, touroperator przedstawia propozycje dla rodzin, a także dla fanów wakacji na „4 kółkach” czyli ofertę, którą klienci rezerwują z dużym wyprzedzeniem.
„Rodzinne wakacje” z Neckermannem to ponad 80 wyselekcjonowanych hoteli w najchętniej wybieranych przez rodziny kurortach w Bułgarii, Grecji, Hiszpanii, Turcji, Chorwacji, Egipcie oraz po raz pierwszy na Sycylii. Biuro podróży oferuje przelot do Comiso, umożliwiając wypoczynek na południu wyspy, co jest nowością na rynku.

Efe Türkel, wiceprezes Neckermann Podróże, powiedział: “Mapa turystyczna świata, w tym lista najpopularniejszych miejsc na rodzinne wakacje zmienia się. -Obok walorów oraz ceny, szczególne znaczenie ma bezpieczeństwo, które staje się jednym z głównych motywów wyboru miejsca wypoczynku. To także wpłynęło na kształt naszej najnowszej oferty. W tym sezonie zwiększyliśmy liczbę konkurencyjnych hoteli na kluczowych kierunkach takich jak Bułgaria, Grecja, Chorwacja czy Polska, proponujemy także nowości m.in. Sycylię. Jestem przekonany, że mniej odkryte przez turystów południe wyspy, z piaszczystymi plażami, doskonałą infrastrukturą i hotelami all inclusive, stanie się atrakcyjną alternatywą dla popularnych kierunków rodzinnych wyjazdów.”

W najbliższym sezonie Neckermann oferuje bezpośrednie połączenia czarterowe z 8 polskich lotnisk. Biuro zapewni większy wybór niestandardowych długości pobytów, w tym cieszące się dużym zainteresowaniem wśród rodzin pobyty na 10 lub 11 dni.
Na aktywne wakacje touroperator zaprasza do 17 klubów Lollo&Bernie z polskimi animatorami, którzy gwarantują ciekawy program i atrakcje dla dzieci w wieku od 3 do 11 lat. Maskotki klubu miś Bernie i żyrafa Lollo będą towarzyszyć dzieciom także w hotelach brandowych SunConnect, których ideą jest połączenie wypoczynku z najnowszą technologią. Obok bogatego pakietu all inclusive, przestronnych rodzinnych pokoi i nieograniczonego dostępu do internetu, ich wyróżnikiem jest ciekawy program dla dzieci a także specjalna strefa dla nastolatków z szeregiem aktywności wykorzystujących nowe technologie (są to m.in. kręcenie filmów, geocaching). Rodzinne wakacje z Neckermannem to także 20 obiektów z nieograniczonym dostępem do parków wodnych (aquamania) a także oferta pobytu w 8 najpopularniejszych parkach rozrywki w Europie. Tego typu wypoczynek staje się coraz bardziej popularny. W ubiegłym roku do samego duńskiego Legolandu wyjechało z Neckermannem trzykrotnie więcej klientów niż rok wcześniej. Biuro podróży rozszerza ofertę o Hansa Park a także zapewnia dodatkowe bonusy np. rezerwujący wyjazd do Legolandu do końca grudnia otrzymają bezpłatny bilet wstępu do parku i klocki Lego.

Wizytówką Neckermanna, podobnie jak i w poprzednich sezonach, będzie oferta wypoczynku z własnym dojazdem. Na fanów wakacji na 4 kółkach czeka ponad 1000 hoteli i apartamentów na 18 kierunkach. Kluczowe miejsce w tegorocznej ofercie zajmuje Polska, której touroperator dedykuje specjalny katalog. Znalazło się w nim ponad 50 hoteli od Pomorza po Tatry z bogatym wyborem obiektów rodzinnych a także z zapleczem wellness&spa. Neckermann zapewnia niższe ceny hoteli niż w sprzedaży bezpośredniej.

Efe Türkel dodał: “Cieszymy się, że nasza oferta i unikalny na rynku katalog „Piękna Polska” zostały tak ciepło przyjęte. W ubiegłym roku ponad dwukrotnie więcej klientów spędziło z nami wakacje w kraju, co utwierdziło nas w przekonaniu, że Polacy szukają dobrych, sprawdzonych hoteli z ciekawą ofertą urlopową. Już dziś umożliwiamy ich rezerwację, wiedząc że w przypadku wakacji w Polsce opcja „last minute” nie funkcjonuje. Zdecydowana większość obiektów, szczególnie terminy wakacyjne, na święta czy tzw. „długie weekendy”, sprzedaje się jeszcze zimą.”

W ofercie Lato 2017 Neckermanna rozszerzona została oferta w Chorwacji, która jest numerem jeden wśród klientów udających się na wakacje samochodem. Jest w niej więcej obiektów all inclusive w Dalmacji i na Istrii (m.in. hotele znanej sieci Bluesun). Większość z nich będzie na wyłączność gości Neckermanna. Nowością w ofercie chorwackiej będą również tzw. „Bikehotels”, czyli obiekty z udogodnieniami dla rowerzystów (serwis, wypożyczalnia sprzętu, specjalne trasy itp.). Biuro podróży rozwija także ofertę w Bułgarii, w której zaoferuje więcej nowych obiektów, w tym ze 100% zniżkami dla dzieci nawet do 14 lat. Klienci, którzy wyjadą z Neckermannem na wakacje do Austrii lub Szwajcarii mogą liczyć na specjalne karty uprawiające do bezpłatnego korzystania z kolejek linowych, komunikacji, wstępów na baseny oraz nawet 50 proc. zniżek na miejscowe atrakcje.
Na rezerwujących ofertę do 15.11.16 czekają nawet 40 proc. zniżki i atrakcyjny pakiet gwarancji: najniższej i niezmiennej ceny oraz możliwość bezpłatnej zmiany terminu przez wyjazdem. Jednym z przywilejów jest też możliwość zapłaty jedynie 5 proc. zaliczki. Udający się na Sycylię otrzymają 5 proc. rabat na wycieczki fakultatywne. W wielu obiektach biuro podróży zapewnia 100 proc. zniżki dla dzieci i młodzieży nawet do 18 lat. Na stałych klientów czeka dodatkowy 2 proc. rabat.