Neckermann sprzedaje długie weekendy

Turcja, Wyspy Kanaryjskie, Tunezja, Maroko a na weekend majowy również Majorka i wyspy greckie to ulubione miejsca wypoczynku o tej porze.

„Długie weekendy” to czas coraz częściej wykorzystywany na podróże i wypoczynek. Przed nami Wielkanoc i majówka, które wiele osób spędzi w turystycznych kurortach. Zdecydowana większość klientó Neckermanna zainteresowanych wakacjami o tej porze wybiera wypoczynek w ciepłych, nadmorskich kurortach. Mając w pamięci zmienną aurę i późną wiosnę w Polsce w roku ubiegłym, klienci preferują miejsca z gwarancją słońca, gdzie szybko można „doładować baterie”.

Tomasz Pędzik, dyrektor produktu Neckermann Polska powiedział: “Weekend majowy jest „przedsmakiem” sezonu letniego, który w biurach podróży potrwa do końca października. Duże zainteresowanie wyjazdami na majówkę skłoniło nas do wyczarterowania dodatkowych dwóch samolotów, które przewiozą naszych klientów z Warszawy i Katowic do Turcji. Więcej niż zwykle klientów wyjedzie na Wielkanoc, która w tym roku wypada pod koniec kwietnia. Wielu z nich decyduje się na dłuższy urlop łącząc święta z majówką.”

Turcja, Wyspy Kanaryjskie, Tunezja, Maroko a na weekend majowy również Majorka i wyspy greckie to ulubione miejsca wypoczynku o tej porze. Letnie temperatury i mniejsza niż w szczycie sezonu liczba turystów gwarantująca łatwiejszy dostęp do atrakcji turystycznych to najczęściej wymieniane atuty wypoczynku w tym okresie.Tygodniowy wyjazd na Wielkanoc na Riwierę Turecką z pobytem w 4-gwiazdkowym hotelu z all inclusive to koszt od 1530 zł/os, natomiast w 5-gwiazdkowym od 1709 zł/os. Za 7-dniowe wakacje w tym czasie na jednej z Wysp Kanaryjskich: Lanzarote w komfortowym hotelu z all inclusive zapłacimy 2699 zł/os. Majówka na Majorce to koszt od 2260 zł/os za 7 dni w 3,5 gwiazdkowym hotelu malowniczo położonym w jednym z najpiękniejszych zakątków wyspy w Zatoce Alcudia. Wielu turystów odwiedza Majorkę właśnie wiosną, kiedy to wyspa kwitnie i tonie w barwach tysięcy kwiatów.
Chorwacja i Włochy to najczęściej wybierane kraje na majówkę przez klientów preferujących własny dojazd na wakacje. Weekendowy pobyt w Chorwacji w 3-gwiazdkowym hotelu z dwoma posiłkami to koszt od 513 zł/os za 4 noclegi, natomiast we Włoszech nad jeziorem Garda od 607 zł/os.
Z kolei wypad do jednej z europejskich stolic czyli „City break” to dobra alternatywa dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na dłuższy urlop a jednocześnie lubią zwiedzać i poznawać nowe miejsca. W ofercie Neckermanna znajdziemy propozycje „city breaks” w 24 najsłynniejszych metropoliach. Trzy noce w Pradze w hotelu 4-gwiazdkowym ze śniadaniem to koszt 475 zł/os a w Barcelonie od 497 zł/os. Coraz bardziej popularną formą wypoczynku są wyjazdy do parków rozrywki. Dwa dni ze śniadaniem w Legolandzie w Danii z kartami wstępu do parku to koszt od 667 zł/os.
W tym roku można wybrać się na 2-tygodniowe wakacje łącząc wyjazd na Wielkanoc z majówką. Ci, którzy marzą o regularnym, dłuższym urlopie mogą skorzystać m.in. z bogatej oferty Neckermanna w krajach egzotycznych. To ponad 20 kierunków, możliwość wylotu z 6 lotnisk lokalnych i skorzystania z elastycznych długości pobytów. 15-dniowe wakacje na Bali – Wielkanoc z majówką – z pobytem w luksusowym hotelu z dwoma posiłkami to koszt 10 914 zł/os. Wyjazd na weekend majowy do Tajlandii w 4-gwiazdkowym hotelu z dwoma posiłkami będzie kosztował nas 5306 zł/os.