Neckermann otworzył salon firmowy w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie

AG

To już piąte biuro otwarte przez touroperatora w tym roku, po salonach w: Kaliszu (przy ulicy Złotej 1), Sieradzu (w Galerii Sieradzkiej), Poznaniu (w Starym Browarze) i Warszawie (przy uli. Półwiejskiej 42).

Najnowszy salon firmowy Neckermanna znajduje się na poziomie -1 w Blue City i otwarty jest siedem dni w tygodniu w godzinach 10 -22.

Maciej Nykiel, prezes Neckermann Polska, powiedział: „Nasze salony otwieramy w lokalizacjach tłumnie odwiedzanych przez cały tydzień, m.in. w najlepszych galeriach handlowych. Blue City to szczególna galeria, znajduje się tutaj m.in. jedyny w galeriach handlowych na świcie sklep IKEI, największy w Polsce klub fitness (5,5 tys. metrów kwadratowych) i ośmiocalowe kino Helios. W centrum, w niedziele niehandlowe odbywają się liczne imprezy rozrywkowe dla rodzin z dziećmi.
Przy otwieraniu nowych salonów kalkulujemy, że zaczną na siebie zarabiać w ciągu 18 – 24 miesięcy. Szacujemy, że biuro w Blue City zwróci się po półtora roku działalności.”

Dowodem na to, że centrala Neckermann Polska przywiązuje dużą wagę do nowego salonu jest fakt, że skierował do niego doświadczoną ekipę – szefową została Beata Borkowska-Gortatewicz, jej pracownicy również przeszli do nowego biura z innych placówek Neckermann Polska.

Otwarcia nowego salonu dokonał prezes Maciej Nykiel. Obecni również byli m.in.: Artur Rezner, commercial director, Sylwia Huber, kierownik sprzedaży sieci własnej, Renata Kochanowska, główna księgowa, Ewelina Zółtowska, odpowiedzialna za kontakty z mediami i PR.

{gallery}8940{/gallery}