Neckermann – oferta zimowa bogatsza o Kanary, Maderę i Azję

Po styczniowej inauguracji sprzedaży oferty narciarskiej 2019/2020, Neckermann przedstawia propozycje wypoczynku w ciepłych zakątkach świata. Na rezerwujących wcześniej czekają nawet 60 proc. zniżki i dodatkowe bonusy m.in.: najniższa na rynku, zaledwie 5 proc. zaliczka, gwarancja najniższej ceny, parking i ubezpieczenie gratis oraz zniżka dla przyjaciół.

W sezonie zima 2019/20 touroperator oferuje codzienne wyloty z lotnisk lokalnych (Warszawy, Krakowa, Katowic, Poznania, Wrocławia i Gdańska) do ponad 30 najatrakcyjniejszych kierunków. Z biurem podróży można dowolnie skomponować swój wyjazd, łącząc sprawdzone i jakościowe hotele z najdogodniejszymi połączeniami lotniczymi zarówno rejsowymi, jak i Ryanairem.

Maciej Madej, dyrektor produktu Neckermann Podróże, powiedział: „Wyróżnikiem naszej oferty jest różnorodność i elastyczność – to zarówno najlepsze miejsca i hotele na egzotyczne wakacje, ulubione kierunki bliższego zasięgu jak i city breaks z takimi perełkami jak np. Bangkok, Pekin czy znane europejskie metropolie. Co istotne, klienci mogą swobodnie zaplanować swoje wakacje pod kątem długości pobytu, klasy przelotu czy hotelu, mając zapewnione transfery i pełną opiekę naszego biura podróży w miejscu wypoczynku.”

W ramach dynamicznego pakietowania Neckermann jako jedyny na rynku oferuje wycieczki całkowicie online co oznacza, że klienci wybierający się na wakacje mogą korzystać z aktualnych promocji linii lotniczych, w tym m.in. Lufthansy, LOT-u, Swiss, Emirates, Qatar Airways czy Ryanair.

Obok popularnych kierunków zimowego wypoczynku jak Egipt, Dominikana czy Kuba, w ofercie touroperatora pojawi się też wiele atrakcyjnych nowości. W sezonie zima 2019/20 będzie można wybrać się m.in.: do Stanów Zjednoczonych z bezpośrednimi przelotami do Nowego Jorku, Chicago i Los Angeles. Biuro podróży rozwija także swoją ofertę na Maderze i Wyspach Kanaryjskich proponując pobyty na Teneryfie, Gran Canarii, Fuerteventurze i Lanzarote. Neckermann poszerza również ofertę azjatycką zarówno o portfolio hotelowe w Tajlandii, Malezji i w Wietnamie, jak i o nowe kierunki. Korzystając z bezpośrednich połączeń LOT-u klienci Neckermanna mogą zwiedzić Singapur i Pekin a także udać się na wakacje na Sri Lankę, na którą połączenie będzie realizowane trzy razy w tygodniu.

Maciej Madej dodał: „Sri Lanka to idealny kierunek, dla tych którzy marzą o wypoczynku wśród natury i chcą szybko doładować baterie – średnia temperatura w sezonie zimowym wynosi tu ok. 30 stopni. Obok komfortowych hoteli położonych przy najpiękniejszych plażach wyspy, oferujemy ciekawe wycieczki, podczas których nasi klienci odkryją unikalne parki narodowe, plantacje herbaty czy starożytne miasta. Sri lanka słynie także z długiej tradycji ajurwerdy stąd też nasza nowość – specjalna oferta wyjazdów z zabiegami ajurwerdyjskimi, dla tych którzy marzą o wakacjach dla „ciała i ducha”.