Neckermann – egzotyczna zima już w sprzedaży

Biuro podróży Neckermann Polska w maju rozpoczęło sprzedaż oferty narciarskiej, od 11 czerwca dostępne są także kierunki egzotyczne.

Klienci, którzy zarezerwują ofertę do 31 sierpnia skorzystają nawet z 35 proc. zniżek oraz z pakietu dodatkowych korzyści, który obejmuje m.in.: gwarancję najniższej i niezmiennej ceny gratis oraz gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji. Stali klienci biura podróży – czyli wszyscy rezerwujący ofertę touroperatora po raz drugi – otrzymają dodatkowe 2 proc. rabatu.

Jacek Socha, dyrektor Produktu Neckermann Polska, powiedział: „W ostatnim sezonie zimowym wyleciało na wakacje z Neckermannem 22% klientów więcej niż w poprzednim. Te wyniki wpłynęły na kształt najnowszej oferty. W nadchodzącym sezonie zaproponujemy większy wybór hoteli na kluczowych kierunkach, ale też ciekawe nowości produktowe, w tym dla osób pragnących połączyć tradycyjny wypoczynek ze zwiedzaniem .
Neckermann zaprasza do najatrakcyjniejszych regionów świata oferując ponad 40 słonecznych kierunków. Oferta obejmuje zarówno te bliższe jak Wyspy Kanaryjskie, Egipt, Maroko czy Tunezję, jak i dalekie, w tym nowość: Grenadę. To kolejny kierunek obok Barbadosu, Antiguy i Tobago, który Neckermann jako jedyny touroperator proponuje w archipelagu Małych Antyli. Atutem biura podróży jest bogata siatka połączeń. Touroperator oferuje codzienne wyloty z 6 lotnisk lokalnych: Warszawy, Katowic, Krakowa, Wrocławia, Poznania i Gdańska oraz możliwość niestandardowych długości wakacji np. od 7 do 21 – dniowych. Na egzotyczny zimowy wypoczynek z Neckermannem można wybrać się zarówno przelotem czarterowym (Dominikana, Meksyk, Gambia, Kenia, Bangkok, Wietnam i Sri Lanka), jak i wieloma renomowanymi przewoźnikami liniowymi, w tym m.in. Lufthansą/Condorem – partnerem grupy Thomas Cook a także Qatar Airways i Emirates.”

Obok typowego wypoczynku w komfortowych hotelach, Neckermann oferuje ciekawe propozycje, dla tych którzy chcą połączyć go ze zwiedzaniem. To 15 tras wycieczek objazdowych i rejsów z polskim przewodnikiem po Europie, Azji, Afryce i Ameryce. Nowością jest rejs po Wyspach Kanaryjskich obejmujący zwiedzanie Teneryfy i La Gomery, który można zakończyć tygodniowym wypoczynkiem w wybranym hotelu na Teneryfie. Kolejną nowością w formule „zwiedzanie i wypoczynek” jest wycieczka po Bali a także po południowych Indiach połączona z wakacjami na Goa. Biuro podróży wzbogaciło również ofertę o luksusowe rejsy na dalekich kierunkach. W najnowszym sezonie będzie można opłynąć nowoczesnym katamaranem Seszele i Tajlandię. W ofercie nie zabrakło także propozycji fly&drive, które biuro podróży oferuje po Meksyku, Kubie, Jamajce i Kostaryce.

Jacek Socha dodał: „Naszą wizytówką są starannie wyselekcjonowane hotele, wyróżniające się najlepszą lokalizacją, serwisem i dobrym stosunkiem ceny do jakości. Wśród nich bogatsze portfolio hoteli koncepcyjnych grupy Thomas Cook, które odróżniają nas od konkurencji. SENTIDO, smartline, SunConnect i Sunprime to marki hotelowe stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach różnych grup klientów, cieszące się coraz większym uznaniem wśród turystów w Europie, w tym także na rynku polskim.”

16 proc. wzrost liczby klientów, jaki notuje Neckermann w hotelach koncepcyjnych w bieżącym sezonie letnim potwierdza, że Polacy szukają ofert sprofilowanych. W zimowej ofercie touroperatora znalazło się 15 tego typu hoteli, w tym 8 obiektów SENTIDO, słynących z wyjątkowego serwisu, w ramach którego klienci mają m.in. wydłużony czas śniadania, opiekę concierge, zabiegi wellness czy specjalny program „Culture&People” obejmujący dodatkowe atrakcje takie jak np. degustacje wina.
Biuro podróży oferuje wiele zniżek i dodatkowych bonusów. Oprócz wspomnianego pakietu benefitów i nawet 35 proc. zniżek przy wczesnej rezerwacji, są to także atrakcyjne rabaty dla nowożeńców (do 20 proc.) i seniorów (do 15 proc.) a także w wybranych obiektach pobyty gratis dla dzieci do 14 lat.