Neckermann: agenci – lato 2017 będzie wasze!

AG

Powrót Sycylii, szeroka oferta chorwacka, Bułgaria, Grecja, Hiszpania, Turcja, Legoland i Hansa Park, ciekawe miejsca w Polsce – lato 2017 w ofercie Neckermanna zapowiada się niebanalnie i różnorodnie.

Spotkaniem w warszawskim hotelu Lord touroperator rozpoczął serię spotkań ze swoimi agentami. Mają one charakter warsztatów, podczas których przedstawiciele agentów zapoznają się szczegółowo z oferta Lato 2017, jak i biorą udział w zajęciach fizycznych (np. joga). Oprócz Warszawy, spotkania odbędą się w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. W stolicy w spotkaniu wzięło udział ok. 100 agentów. Ofertę przedstawiali specjaliści z centrali Neckermanna w Warszawie.

Wracamy na Sycylię

Konrad Kucharski menadżer do spraw produktu, który przedstawiał najnowszy kierunek Neckermann – Sycylię, powiedział m.in.: ”Sycylię dodaliśmy do naszej oferty na wyraźne życzenie zarówno klientów, jak i naszych agentów. Jednocześnie tym kierunkiem a konkretnie południem wyspy zainteresował się Thomas Cook. W 2013 roku na południu powstało nowe lotnisko Comiso (CIY) i Neckermann, jako jedyny touroperator z Polski oferuje loty do tego portu.
Sycylia mnie urzekła, plaże ze złotym piaskiem, turkusowa woda, gościnni ludzie, wspaniała kuchnia. Jestem pewien, że to będzie nasz przebój.
Nasze loty na Sycylię zaczynają się 27 maja, kończą 14 października, latać będziemy z Warszawy w soboty.
Neckermann wraca na wyspę po przerwie, ostatni raz mieliśmy ten kierunek w naszym katalogu w 2012 roku. Podstawę naszej oferty stanowią hotele na południowym wybrzeżu wyspy na odcinku między miejscowościami Licata a Syrakuzy. Uzupełnieniem są hotele na północy w okolicach Taorminy, najwyżej 2 godziny jazdy autobusem od lotniska. Wszystkie dziesięć hoteli w okolicach Comiso jest objętych usługa Connected Service. 14 hoteli znajduje się pod opieką polskich rezydentów. Proszę pamiętać, że przy rezerwacji do 30 listopada, klient otrzymuje 5 proc. Zniżki na wycieczki fakultatywne. A te organizujemy m.in. na Etnę, do Taorminy, Palermio, Cefalu, Agrigento.”

Wśród hoteli z oferty touroperatora, zdaniem Kucharskiego, warto zwrócić uwagę na hotel Athena Resort – olbrzymie na 100 hektarach miasteczko wakacyjne z 500 pokojami; Sentido Acacia Marina – jedyny hotel koncepcyjny na wyspie, po remoncie w roku 2015, hotel rodzinny.

Nie manipulujemy danymi o hotelach

O Bułgarii z właściwą sobie swadą opowiadał Krzysztof Majda, Senior Product Manager. Powiedział m.in.: “Różne badania pokazują, że od 12 do 22 proc. Pieniędzy z programu 500+ jest przeznaczanych na wypoczynek. I te pieniądze nie są wydawane tylko na wypoczynek w kraju. Zwłaszcza, że ten niejednokrotnie jest droższy od wczasów zagranicznych. Bułgaria jest świetnym przykładem, ze można spędzić relatywnie tanie wakacje z dziećmi nad ciepłym morzem w kraju ze świeżymi owocami, dobrym winem, świetnymi warunkami hotelowymi…
Pamiętajcie, że w Bułgarii dla Polaków jest tanio i swojsko. Oni się tam czują podobnie, jak nad Bałtykiem, tylko woda w morzu jest cieplejsza i dzieciaki mogą w niej szaleć całymi dniami. Poza tym w Bułgarii odpoczywa tak dużo Polaków, że coraz łatwiej się tam dogadać po polsku. Dla wielu Polaków Bułgaria to także powrót do przeszłości, o wyborze tego kierunku czasami decyduje sentyment.
W Bułgarii mamy dziesięć hoteli z polskimi animatorami. Mamy gwarancję na 18 hoteli. Dla rodzin z dziećmi polecam hotele w Albenie, sam się o jej urokach przekonałem spędzając tam urlop. Za mało mam czasu, żeby tu opowiedzieć o Bułgarii i o naszych hotelach. Jedno mogę na pewno stwierdzić: nasze oceny tych samych hoteli są niekiedy niższe od ocen dawanych przez konkurencję, ale są prawdziwe i klient raczej jest mile rozczarowany niż zawiedziony. Nie manipulujemy wami agentami, bo każda manipulacja kończy się złamaniem kręgosłupa moralnego. A to ważne również w turystyce.”

Jedziemy do Danii, Chorwacja będzie hitem

Anna Rdzak, manager odpowiedzialna za dojazd własny, powiedział m.in. “W katalogu mamy 16 krajów i Polskę. Z nowości – Dania, nowe hotele all inclusive na wyłączność Neckermanna w Chorwacji, nowy park rozrywki – Hansa Park, we Włoszech – Sardynię. W Chorwacji w pięciu regionach mamy do dyspozycji 254 obiekty. Na wyspie Brać polecam największy hotel dla rodzin z dziećmi – Sunconnect Waterman & Sentido Kactus z ofertą all inclusive. To najlepiej sprzedający się hotel w naszej ofercie. Hitem przyszłego lata może być inny hotel na wyspie Brać – Waterman Milna. W ofercie chorwackiej mamy tez ciekawostkę – hotel przeznaczone dla rowerzystów (z zapewnionym transferem roweru z lotniska, wypożyczalnią sprzętu, trasami rowerowymi w okolicy.
Jeśli chodzi o Polskę to nowością są hotele Cottonina Villa & Mineral SPA Resort i Rezydencja Nosalowy Dwór w Zakopanem oraz dwa obiekty w Świnoujściu – Blu Resort i Trzy Wyspy & SPA.”

Odpoczynek jak muzyka

Na oryginalną prezentację zdecydował się przedstawiający ofertę hiszpańską, grecką i turecką Efe Türkel, wiceprezes Neckermanna. Powiedział: “Nie mam szans w niecałe pół godziny przedstawić całej oferty hotelowej. Przygotowałem więc HOT&HIT Top 1o hoteli. Każdemu hotelowi przypisałem piosenkę, która mi się od razu kojarzy z tym hotelem. Chciałbym, żeby i wam – agentom oraz naszym klientom tak się te hotele kojarzyły.
Wśród dziesiątki hoteli wybranych przez dyrektora były rzeczywiście same hity hotelowe, głownie obiekty znajdujące się tylko w ofercie Neckermanna. Towarzyszyły im taneczne, słoneczne, wakacyjne i energetyczne hity muzyczne.”

Magdalena Plutecka, PR Manager Neckermann, dodała: “Podczas pięciu spotkań w pięciu miastach Polski spotkamy się z pięciuset agentami. Ta forma warsztatów, którą zaproponowaliśmy spodobał się uczestnikom. Prowadzący prezentacje nie tylko świetnie znają się na temacie, ale za każdym razem starają się poprowadzić spotkanie w niebanalny sposób. Teraz zaskoczył mnie i jednocześnie spodobał się pomysł Efego. Sama, jeśli miałabym wybrać jeden z hoteli z pierwszej dziesiątki, wybrałabym moją ulubioną piosenkę zespołu Depeche Mode “Enjoy the silence” i odpoczynek w hotelu Sentido i ta piosenka kojarzyłaby mi się już na zawsze z tym a nie innym obiektem.”

{gallery}4410{/gallery}