Musical Mamma mia! pod egidą Neckermanna

archiwum Neckermanna

Neckermann Polska został partnerem Teatru Muzycznego ROMA i przez dwa lata będzie wspierać produkcję musicalu „Mamma mia”, którego fabuła dzieje się w Grecji. Z okazji premiery ogłasza tydzień promocji oferty greckiej.

Polska premiera musicalu MAMMA MIA! odbędzie się 21 lutego 2015. Inscenizacja w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego to pierwsza w świecie wielka produkcja typu non-replica, co oznacza, że wszystkie elementy spektaklu są oryginalnym dziełem polskich twórców.

Krzysztof Piątek, prezes Neckermann Polska, powiedział: „Z wielką przyjemnością zaangażowaliśmy się we współpracę z Teatrem Roma przy tej niezwykłej produkcji, będącej ważnym wydarzeniem artystycznym w Polsce. Musical „Mamma mia” to rewelacyjne, znane na całym świecie piosenki słynnego zespołu ABBA, ale także radość, wakacyjna beztroska i muzyczna pocztówka z Grecji, kraju, który od lat jest ulubionym kierunkiem turystycznym tysięcy Polaków.”

Z kolei dyrektor teatru, Wojciech Kępczyński, skomentował: „Cieszy mnie współpraca z biurem podróży Neckermann, ponieważ najbardziej cenię sobie profesjonalizm – także w tym, co robimy w Teatrze Muzycznym ROMA. Zainteresowanie tak znanej firmy wspieraniem kultury jest bardzo dobrą wiadomością dla przyszłości teatru muzycznego w Polsce.”

Ogłoszenie współpracy pomiędzy biurem podróży Neckermann i Teatrem Muzycznym ROMA nastąpi 17 lutego podczas specjalnego przedpremierowego pokazu musicalu Mamma mia dla gości Neckermanna.

Magdalena Plutecka-Dydoń, rzecznik prasowy Neckermann Polska, oceniła: „Współpraca z Teatrem Muzycznym ROMA to dla nas przede wszystkim możliwość wsparcia prestiżowego i realizowanego z dużym rozmachem projektu. Musical „Mamma mia” to marka sama w sobie, światowy fenomen z lubianymi przez wszystkich przebojami ABBY a jej polska premiera jest jedną z najbardziej oczekiwanych premier teatralnych w naszym kraju. Sama fabuła musicalu wspaniale koresponduje z turystyką i nawiązuje do wakacyjnych skojarzeń. Morze, greckie klimaty i przede wszystkim muzyka, słoneczne przeboje ABBY, radość i pozytywna energia, która zawsze towarzyszy wakacjom. To dla nas okazja do umocnienia świadomości marki Neckermann wśród tak cennej publiczności, ale też możliwość niestandardowych działań promocyjnych, które na pewno nas wyróżnią. Wzajemna wymiana świadczeń i współpraca przewiduje działania na wielu płaszczyznach. Logo Neckermanna będzie obecne na większości materiałów promujących musical, zarówno w działaniach outdoorowych w największych miastach Polski (duża kampania ogólnopolska), jak i w samym teatrze. Już dziś ogromny banner pojawił się na Dworcu Centralnym w Warszawie. Przed każdym seansem widzowie „Mamma mia” obejrzą specjalny spot wizerunkowy naszej firmy.
Projektowi będą towarzyszyć także działania sprzedażowe. Dla widzów musicalu Mamma mia oferujemy specjalne rabaty na wakacje, a jutro wtorek 17 lutego – rusza specjalna promocja Tydzień Grecki – specjalne, obniżone ceny wakacji w Grecji, która potrwa przez najbliższe 2 tygodnie do 2 marca obejmuje ofertę grecką lotniczą w sezonie letnim: 24 kwietnia – 31 października oraz przeceny do 290zł na osobę w zależności od terminu wylotu. Przeceniliśmy najbardziej atrakcyjne hotele z naszego greckiego portfolio – rodzinne, koncept hotels.”