Marzena Markowska Redaktorką Naczelną Waszej Turystyki, Agnieszka Puszczewicz wesprze Forum Promocji Turystycznej

Marzena Markowska i Agnieszka Puszczewicz

WaszaTurystyka.pl reorganizuje pracę i wzmacnia zespół. Po nagłej śmierci Redaktora Naczelnego Adama Gąsiora, jego obowiązki przejmuje dotychczasowa zastępczyni – Marzena Markowska. Do Waszej Turystyki dołącza też Agnieszka Puszczewicz, która zajmie się częścią merytoryczną Forum Promocji Turystycznej.

Odejście Redaktora Naczelnego Waszej Turystyki było ogromnym szokiem dla całego zespołu. Pożegnawszy Założyciela portalu i pomysłodawcę wielu inicjatyw, takich jak Forum Promocji Turystycznej czy Lista 100 najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce, firma nie zwalnia tempa i będzie rozwijała się dalej. W tym celu wprowadza pewne zmiany personalne.

Wakat na stanowisku Redaktora Naczelnego obsadzi Marzena Markowska, prezeska wydawnictwa i dotychczasowa zastępczyni redaktora Waszej Turystyki, Magazynu Wasza Turystyka i Magazynu Podróżniczego Wasze Podróże.

Zespół Waszej Turystyki wzmocni też Agnieszka Puszczewicz, która zajmie się merytorycznym aspektem zbliżającego się XII Forum Promocji Turystycznej, zaplanowanego na 19 kwietnia 2023 we wrocławskim Hydropolis. Będzie odpowiedzialna za przygotowanie ostatecznego programu wydarzenia oraz wraz z Marzeną Markowską będzie moderowała Forum.

„Razem z Adasiem mieliśmy daleko zakrojone plany. Chcieliśmy rozwijać portal, gazetę i Forum. Przygotowywać kolejne Gale i wspierać Akademię Liderek Turystyki. Choć Jego zabrakło, zapewniam, że wszystkie dotychczasowe pomysły i projekty będą realizowane z niesłabnącą energią. W zespole Waszej Turystyki nadal najważniejsze będą kreatywność, rzetelność, wysoki poziom merytoryczny i ścisła współpraca z branżą. Choć dotknęła nas tragedia, nie poddajemy się i działamy dalej w dotychczasowym trybie” – mówi Marzena Markowska.

„Cieszę się, że mogę wesprzeć Waszą Turystykę w realizacji tego wyjątkowego projektu, z którym, poprzez moje poprzednie miejsce pracy, byłam związana od wielu edycji. Z zaszczytem przyjmuje fakt, że dołączę do Zespołu, z którym zawsze bardzo dobrze mi się współpracowało. Dołożę wszelkich starań, by kwietniowe Forum Promocji Turystycznej było kolejnym udanym wydarzeniem o ciekawym i merytorycznym programie. Forum jest wydarzeniem, które w wyjątkowy sposób integruje branżę turystyczną – powinno tak pozostać i w przyszłości” – komentuje Agnieszka Puszczewicz.

„Agnieszka Puszczewicz cieszy się naszym zaufaniem i ogromną sympatią, cenimy ją jako ekspertkę, bardzo doświadczoną w branży osobę o ogromnej wiedzy. Adaś również darzył Agnieszkę dużym szacunkiem i wierzę, że w pełni poparłby decyzję o nawiązaniu z Nią współpracy przy Forum. Jestem przekonana, że nasz projekt i program Forum są w dobrych rękach” – dodaje Marzena Markowska.