Marcin Sadło nowym dyrektorem sprzedaży w Holiday Inn Warsaw City Centre

Marcin Sadło /fot. materiały prasowe

Marcin Sadło będzie nadzorował prace działu sprzedaży w Holiday Inn Warsaw City Centre, należącym do sieci IHG Hotels & Resorts. Olbrzymie doświadczenie w branży hotelarskiej oraz duża znajomość rynku to istotne atuty Marcina.

Marcin Sadło od ponad 15 lat jest związany z branżą hotelarska. W 2007 roku rozpoczął prace w pięciogwiazdkowym hotelu InterContinental Warszawa w dziale rezerwacji indywidualnych. W czasie swojej siedmioletniej kariery w hotelu pełnił stanowiska m.in.: koordynatora w dziale konferencji, a także Sales Managera, a od 2015 roku Senior Sales Managera.

Marcin był odpowiedzialny za sprzedaż obiektu i budowanie relacji z klientami. W 2017 roku rozpoczął karierę w sieci Leonardo Hotels i awansował na stanowisko Regional Key Account Director. W 2020 roku jego kariera w tej sieci nabrała tempa i objął on stanowisko Dyrektora Sprzedaży trzech hoteli: Leonardo Royal Warsaw, NYX Hotel Warsaw i Leonardo Boutique Kraków.

Był on odpowiedzialny za przygotowanie otwarcia tych hoteli w obszarze sprzedaży m.in. tworzenie strategii sprzedażowych, a także wprowadzenie obiektów na rynek. W Holiday Inn Warsaw City Centre Marcin Sadło będzie odpowiadał za zarządzanie wszystkimi pionami sprzedaży oraz tworzenie i realizację strategii biznesowej hotelu.