Lufthansa – promocja azjatycka

archiwum Lufthansy

Bilety do Azji w atrakcyjnych cenach będzie można zarezerwować od 13 marca do 4 kwietnia.

Lufthansa oferuje atrakcyjne ceny biletów do Azji – w promocji znalazły się bilety do Szanghaju, Pekinu, Hongkongu, Delhi, Singapuru i Seulu. Ceny za bilety w obie strony w Klasie Ekonomicznej zaczynają się od 2 222 zł. Największą promocją został objęty Pekin – bilet kupimy już od 1999 zł. Dodatkowo, do Delhi polecimy na pokładzie najnowszego Airbusa A350 Lufthansy – najbardziej na świecie innowacyjnej i przyjaznej środowisku maszyny floty dalekiego zasięgu, która zużywa 25 proc. mniej kerozyny, emituje 25% mniej spalin i jest znacznie cichsza niż inne tego typu samoloty. Pasażerowie z Polski mogą rozpocząć podróż z Warszawy lub na jednym z lotnisk regionalnych (Kraków, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Poznań, Bydgoszcz, Rzeszów) i po przesiadce we Frankfurcie lub Monachium udać się w komfortowy rejs. Promocją objęte są podróże od 1 września do 14 grudnia.

Kampania promocyjna obejmie banery online, komunikację w kanałach social media i ogólnopolskie spoty radiowe. W biurowcach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu staną także standy Lufthansy, gdzie hostessy w azjatyckich strojach będą udzielać informacji na temat nowej oferty.

Na stronie LH.com dostępny jest Lufthansa Travel Guide, multimedialny przewodnik po najważniejszych atrakcjach wszystkich miast objętych promocją, zawierający praktyczne informacje, które ułatwią zaplanowanie podróży. Wirtualny przewodnik zawiera także stale aktualizowaną bazę restauracji, klubów, kalendarz wydarzeń oraz rekomendowane trasy zwiedzania.