Lubelskie na cityboardach w całej Polsce

Kampanię „lub lubelskie” zaplanowano na cały kwiecień w 10 wybranych miastach Polski. Na 500 wielkoformatowych nośnikach Cityboard Media jest reklamowane województwo lubelskie. Jest to jedna z największych kampanii outdoorowych promujących atrakcyjne miejsca w naszym kraju.

Zwiastun – eksponujący na różowym tle słowo lub, uzupełniają 2 kreacje ukazujące: zrelaksowaną joginkę na tle sielskiego krajobrazu lubelskiego oraz eleganckiego rowerzystę na lubelskiej ulicy. Kampania ukazuje potencjał tego regionu dla turystów – piękną naturę i zabytkowe miasta, spokój i radość, różnorodne możliwości spędzania czasu. Tak przyjazne i sugestywne kreacje wzmacniają wizerunek regionu, jako idealnego miejsca na wakacje i wypady weekendowe.
Kampania realizowana jest na wielkim formacie w 100 proc. przez Cityboard Media. Władze województwa i mieszkańcy Lublina angażują się w akcję – symbolicznie zainaugurowali „lub lubelskie”, uroczyście odsłaniając pierwszy cityboard w Lublinie.
Akcja promocyjna „lub lubelskie” jest w większości finansowana z Regionalnego Programu Operacyjnego WL 2007-2013 w ramach projektu „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego” oraz z budżetu Państwa.