Liptowski Mikulasz – Fan Zona podczas Pucharu Świata

Zawody Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim kobiet, które odbędą się w najbliższy weekend na stoku Chopoka w Jasnej w Niskich Tatrach będzie można obejrzeć w specjalnej strefie dla kibiców w centrum Liptowskiego Mikulasza.

Władze miasta wspólnie z regionalną organizacją ruchu turystycznego Regionu Liptov przygotowały na dwa dni program rozrywkowy połączony z oglądanie zawodów. Na scenie główną gwiazdą będzie raper EGO.

Ján Blcháč, burmistrz Liptowskiego Mikulasza powiedział: „Chcemy naszym mieszkańcom i turystom umożliwić wspólne oglądanie zawodów i wspólną zabawę. Chcemy, żeby w ten weekend miasto ożyło. Wstęp na imprezę będzie bezpłatny, mam nadzieję, że odwiedzą nas rodziny z dziećmi. Wszyscy będziemy trzymać za Liptowiankę Petrę Vlhovą, która jest jedną z faworytek.”

Soňa Višňovská z działu marketingu urzędu miasta, dodała: “Oprócz bezpośredniego przekazu z zawodów na telebimie, organizujemy stoiska z wyżywieniem, stoiska z pamiątkami związanymi z Pucharem Świata. Między zawodami zebranym umili czas zespół Ploštín Punk a wieczorem wystąpi popularny raper EGO.”