Liptów otwiera sezon w rytmie fit i wellness

archiwum SACR

W najbliższą sobotę nastąpi otwarcie sezonu letniego na słowackim Liptowie. Sobota 13 czerwca będzie przebiegać pod znakiem zdrowego stylu życia i aktywnego odpoczynku.

Sylvia Artzova, dyrektor ośrodka w Jasnej, powiedziała: „Zaczynamy zabawę z na wysokim poziomie już od godz. 10.00. To o tej godzinie zostanie otwarte specjalne widokowe outdoor fitness center, które znajdować się będzie tuż obok restauracji Rotunda Chopok na wysokości 2004 m n.p.m. Będzie tam można poćwiczyć i pojeździć na trenażerach rowerowych pod okiem Mistrza Świata i Europy Vladimíra Výbošty.”

Po południu na swój „Trial Show” zaprasza JÁN KOČIŠ. Dynamiczna jazda, niezwykłe triki i energetyczna muzyka powinny zachwycić każdego fana rowerowych sportów ekstremalnych.

W tym samym czasie w Tatralandii rozpocznie się Water Fit Battle.

Zuzanna Fabianova z Tatry Mountain Resorts a.s., stwierdziła: „Chcemy zachęcić do korzystania z aktywnego odpoczynku i pełnego relaksu w oparciu o naturalne warunki przyrody w Tatrach, nasze aquaparki Tatralandia i Gino Paradise, hotel Grand Jasna i Tri Studnicky. Wszystkie te miejsca w tym roku przygotowane są do propagowania zdrowego stylu życia. Mamy nadzieję, że Słowacja będzie się kojarzyć już nie tylko ze świetną zabawą, wodami termalnymi, ale również tym, że można tutaj jeździć na rowerach, wspinać się w górach, realizować długie relaksujące wyprawy górskie.”

PROGRAM WATER FIT BATTLE
11.00 Otwarcie Water Fit Battle, przedstawienie instruktorów CROSSFIT
11.30 Konkursy STRONGEST w kategoriach mężczyźni, kobiety, dzieci – konkursy na stanowiskach CROSSFIT i prezentacja
12.00 NIKOLA WEITROVÁ − odżywianie, trening, dieta − pytania i odpowiedzi o styl życia, zdjęcia i autografy
13.00 FIT WARM
14.00 Aquagimnastyka z NATALIĄ GACKĄ i NIKOLĄ WEITEROVĄ
15.00 Ogłoszenie wyników FIT BATTLE
15.30 Prezentacja zawodniczek fitness – w jury NIKOLA WEITEROVÁ
16.30 Zdrowe odżywianie – pokazy i konkursy
17.30 CROSSFIT maraton – konkurs