Lidl Podróże zakończył działalność

Pod 26 miesiącach działalności biuro Lidl Podróże zakończyło dzisiaj działalność.

Zespół Lidl Polska (nikt nie podpisał się imiennie) wydał dzisiaj komunikat następującej treści:

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że podjęliśmy decyzję o niekontynuowaniu projektu Lidl Podróże.
Bardzo dziękujemy za wspólny czas pełen wspaniałych podróży i wspomnień.
Zapewniamy, ze wszyscy klienci, którzy kupili wycieczkę lub ubezpieczenie w ramach Lidl-Podróże.pl,będą mogli je zrealizować zgodnie z zawartymi umowami. Każdy klient zostanie objęty opieką bezpośrednio przez organizatora wycieczki, którą wykupił. Każdy z klientów otrzyma bezpośrednio informacje za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefoniczne.

Zespół Lidl Polska

Przypomnijmy, że we wrześniu 2017 roku sieć Lidl Polska rozpoczęła pod marką Lid Podróże sprzedaż wycieczek turystycznych. Możliwości promocyjne i komunikacji z klientami firmy wydawały się na tyle ogromne, że zaufali jej poważni gracze a rynku turystycznego. Na początku Lidl Polska sprzedawał oferty pięciu touroperatorów: Exim Tours, Prestige Travel, Rainbow, Unique Moments, Volare Travel. Później rozwinął ofertę, zaczęły się pojawiać nawet tak luksusowe propozycję, jak wycieczka dookoła świata za 70 tysięcy złotych. Na starcie nie obyło się bez zgrzytu – w ofercie Lidl Podróże znalazły się wycieczki w cenie dużo niższej niż u jednego z touroperatorów i co za tym idzie, u agentów.
Założenie było takie “Każda impreza będzie w sprzedaży tylko przez cztery tygodnie. Co dwa tygodnie z gazetce Lidla będą się pokazywały wybrane oferty, cała oferta zaś jest dostępna naszej stronie internetowej.”

czytaj więcej: TUTAJ

Klientó Lidal Podróże ubezpeiczała Grupa Ubezpieczeniowa Europa