Letnia obniżka cen w Ecco Travel

Już dziś rozpoczyna się “Wielka obniżka” egzotycznych ofert Ecco Travel. W niższych cenach znaleźć można oferty wycieczek do Chin, Tajlandii, Japonii, Indii, Birmy, Wietnamu, Indonezji, RPA, USA, Armenii, Gruzji, Izraela i wielu innych ciekawych miejsc. Sprzedaż potrwa do końca lipca lub wyczerpania puli miejsc.

Wielka obniżka to promocja organizowana cyklicznie dwa razy w roku. Można wówczas kupić w bardzo dobrych cenach wycieczki objazdowe na wybranych kierunkach w określonych terminach. Gruzja od 1790 zł, Izrael od 1890 zł, Chiny od 2590 zł, Tajlandia od 3490 zł, Indie od 3190 zł, RPA od 3999 zł, Islandia od 4550 zł to przykłady najatrakcyjniejszych propozycji. W promocji znalazły się także oferty wyjazdów łączonych, a wśród nich: Chiny i Tybet lub Hongkong, Singapur i Malezja oraz Tajlandia, Indie i Nepal lub Emiraty Arabskie, USA i Kanada.

Aleksandra Olechnowicz, Marketing &PR Manager, powiedziała: „Wielką obniżkę” organizujemy dwa razy w roku już od kilku lat, ale zastanawiamy się, czy nie odstąpić od tej tradycji. Celem promocji było zwiększenie udziału sprzedaży egzotyki w okresie, kiedy większość z nas myśli o bieżących wyjazdach na bliższych kierunkach. W związku z tym, że nawyki konsumenckie zmieniają się, zmienia się także mechanizm zakupowy. Klienci już wiedzą, że najkorzystniej rezerwować jest wyjazd z wyprzedzeniem. Do profitów z tego tytułu należą, oprócz niższych cen, duży wybór miejsc i terminów. Patrząc na obecną sytuację w systemie rezerwacyjnym, nie musimy już specjalnie zachęcać Klientów do rezerwacji egzotyki na odległe terminy. Wpływa na to zapewne również sytuacja finansowa naszego biura. Klienci mają zaufanie do marki Ecco Travel. Okazuje się jednak, że zarówno nasi stali klienci, jak i agenci czekają na tę promocję i podpytują nas od kilku dni, kiedy rozpoczniemy sprzedaż. Jeśli “Wielka obniżka” przez te lata zgromadziła tylu fanów, spełnimy oczekiwania tych, którzy na nią czekają. Mamy nadzieję, że i tym razem znajdą coś dla siebie, bo wprowadziliśmy kilka nowości, jak Islandię czy Iran.”

Wszystkie imprezy oferowane w promocji obejmują przelot liniami regularnymi (rejsowymi lub tanimi liniami), transfery, zwiedzanie zgodnie z programem i opiekę polskiego pilota.

Ten ostatni czynnik jest szczególnie istotny dla klientów wybierających ofertę Ecco Travel.

Olechnowicz dodała: „Współpracujemy z jednymi z najlepszych pilotów na rynku. Dzięki temu świetnie znają destynacje, ale i nasze programy, hotele na trasie objazdu, lokalnych kontrahentów. Klienci bardzo to cenią i często pytają po powrocie o plany wyjazdowe naszych pilotów, aby móc w ich towarzystwie zwiedzić kolejne miejsce.”

Oferty z promocji znaleźć można pod linkiem https://www.eccotravel.eu/wielka-obnizka/