Kryształowe Orły będą przyznawane na targach we Wrocławiu

Już po raz drugi, przy okazji Międzynarodowych Targów Turystycznych Wrocław organizatorzy przyznają nagrody „Kryształowe Orły”. Nagrody te mają być podkreśleniem zasług i wyjątkowości działań w sektorze turystyki.

Zostaną przyznane w następujących kategoriach:

• Produkt regionalny
• Atrakcja turystyczna
• Wydarzenie cykliczne – związane z turystyką lub produktem turystycznym

Michał Bobowiec, członek zarządu Województwa Dolnośląskiego, powiedział: “Turystyka w naszym kraju i regionie nieustannie się rozwija, pojawiają się nowe produkty, usługi, część z nich wyjątkowo atrakcyjne. Warto zatem nagradzać starania i dobre pomysły. Targi są do tego doskonałą okazją.

Organizując konkurs chcemy zwrócić uwagę branży turystycznej oraz jej odbiorców na ciekawe projekty turystyczne. Wielokrotnie ciekawe miejsca nie są promowane wystarczająco, część z nich postrzegana jest jeszcze przez pryzmat dawnych lat, a tymczasem one mocno się zmieniły. Pragniemy też, aby konkurs był swego rodzaju motywacją do działania dla innych.”

Udział w konkursie będzie również szansą na zdobycie atrakcyjnych nagród. Zwycięzcy każdej kategorii otrzymają od organizatora m.in. stoisko targowe o powierzchni 4m2 do wykorzystania podczas MTT 2020, a od Partnera konkursu, portal Waszaturystyka.pl – miesięczny pakiet reklamowy.

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 22 lutego 2019 roku poprzez formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia mogą przesyłać sami zainteresowani, jak i osoby trzecie zgłaszając inne podmioty lub osoby.

Więcej TUTAJ

Patronem medialnym Międzynarodowych Targów Turystycznych Wrocław jest portal branżowy WaszaTurystyka.pl