Konkurs ODYS 2023 – ostatni dzwonek na przesłanie zgłoszenia

ODYS 2023
Materiały prasowe

To ostatni moment dla przedsiębiorców branży turystycznej z województwa małopolskiego na przesłanie zgłoszeń do konkursu „Odys 2023”. Plebiscyt ma na celu uatrakcyjnienie oferty turystycznej regionu oraz podnoszenie standardu usług turystycznych. 

W konkursie mogą brać udział podmioty gospodarcze z branży turystycznej, które działają zgodnie z przepisami prawa na terenie województwa małopolskiego.  Wyłonienie zwycięzców plebiscytu pozwala na wskazanie i wypromowanie liderów wśród organizatorów ruchu turystycznego w Małopolsce.

Oceny zgłoszonych podmiotów dokonuje kapituła powołana przez organizatora, w skład której wchodzą przedstawiciele m.in. samorządów gospodarczych i terytorialnych, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i Urzędu Miasta Krakowa, uczelni wyższych, przedsiębiorców, mediów oraz eksperci działający w branży turystycznej. Certyfikat „Odys” podnosi rangę laureatów i pomaga im uzyskać przewagę konkurencyjną.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 lipca 2023 roku, więc to już naprawdę ostatni moment na przesłanie aplikacji, do czego serdecznie zachęcamy.

Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się na stronie https://krakowskaizbaturystyki.pl/nagroda-odys/

Portal waszaturystyka.pl jest patronem medialnym konkursu. Zapraszamy do udziału.