Konkurs dla absolwentów Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula

Logo SGTiH Vistula
Logo SGTiH Vistula

Z myślą o swoich absolwentach Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula organizuje konkurs „Kompasy Vistuli”. Jego celem jest wyłonienie osób, które odniosły znaczący sukces na polu zawodowym związanym z szeroko pojętą gościnnością, w pracy w sektorach takich jak: turystyka, hotelarstwo i HORECA, branża spotkań, zarządzanie sportem i innych.

To jednocześnie sposób by uhonorować młodych ludzi, którzy są przykładem dla obecnych studentów i – jak kompas podróżnikom – wskazują drogę do sukcesu i rozwoju.

Jolanta Żyśko, rektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, powiedziała: „Nasi absolwenci osiągają ogromne sukcesy. Chcemy mieć z nimi kontakt, móc ich wspierać, docenić, i po prostu się nimi pochwalić. A jest kim! Mam kontakt z wieloma z nich i widzę, jak się rozwijają, są doceniani w firmach, w których pracują, zdobywają nagrody branżowe i tworzą własne firmy.”

„Kompasy Vistuli” zostaną przyznane w dwóch kategoriach: Menedżer i Przedsiębiorca. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 7 kwietnia w Hotelu Novotel Warszawa Centrum, podczas wielkiej gali z okazji 10-lecia Studenckiego Koła Naukowego Turystyki Biznesowej 2B oraz Global Meetings Industry Day 2020.

Krzysztof Celuch, pełnomocnik rektora ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym i opiekun koła 2B, podkreślił: „Gala będzie okazją, żeby podziękować wszystkich fantastycznym firmom z branży, które nas od lat wspierają oraz ukłonem w stronę ekspertów, którzy inspirowali studentów swoją wiedzą i doświadczeniem. To także, świetna okazja, by pochwali się przed nimi naszymi wybitnymi absolwentami i studentami.”

Konkurs jest otwarty. Kandydaci mogą się zgłaszać sami, mogą to też zrobić m.in. ich byli wykładowcy, przełożeni, współpracownicy i inni absolwenci.
Kandydatury są przyjmowane do 10 marca poprzez formularz dostępny na stronie konkursu: http://bit.ly/KompasyVistuli

Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe oraz atrakcyjne pakiety hotelowe. Inicjatorem konkursu jest Rada Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula, w której skład wchodzą przedsiębiorcy z branży turystycznej oraz dziennikarze branżowi.