Konkurs Best Reisen dla agentów

archowum Best Reisen

Agenci współpracujący z Best Reisen Group mają szansę zdobyć bilety do Dubaju już za 1 zł, a wszystko to za sprawą akcji promującej sprzedaż imprez turystycznych do Zjednoczonych Emiratów Arabskich organizowanych przez touroperatora, skierowanej do biur podróży z całego kraju. W konkursie przewidziano aż osiem atrakcyjnych nagród.

W ramach akcji „Bilety do Dubaju za 1 zł” dostępne będą cztery bilety w cenie 1 zł, do zrealizowania na trasie Warszawa-Dubaj-Warszawa. Miejsca od pierwszego do trzeciego będą uzupełnione o jedną z atrakcji obejmujących wjazd na najwyższy budynek świata Burj Khalifa, zwiedzanie Dubaju w ramach wycieczki City Tour lub urokliwy wieczór spędzony na pokładzie tradycyjnej łodzi arabskiej, tzw. Dhow Cruise. Nagrody za miejsca od piątego do ósmego mają charakter niespodzianek.
Na wykupienie jednego z tych czterech, praktycznie darmowych biletów, mają ci, któryz mogą się wykazać się sprzedażą ofert do Zjednoczonych Emiratów Arabskich organizowanych przez Best Reisen Group. Akcja jest ograniczona czasowo i trwa od 9 października do 31 grudnia.

Leila Ben Arfi, prezes Best Reisen Group, powiedziała: „Jestem przekonana, że dogłębna znajomość oferty pomaga w pracy specjalisty ds. turystyki. Dlatego agentom najbardziej zaangażowanym w sprzedaż kierunków egzotycznych stwarzamy możliwość poznania tych miejsc w bardzo atrakcyjnych cenach. Wierzę, że konkurs przyniesie optymalne efekty zarówno dla zwycięzców, jak i dla nas, jako organizatora. Laureatom zapewnimy niezapomniane wakacje, które jednocześnie będą ważnym doświadczeniem przydatnym w pracy.”

W bieżącym roku Best Reisen Group zanotowało 250-procentowy wzrost liczby klientów podróżujących do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i to jeszcze przed rozpoczęciem właściwego sezonu sprzedażowego oraz wyjazdowego w ten region świata. Latem popularnością cieszył się nie tylko Dubaj, ale także inne emiraty, takie jak Fujarah czy Ras Al Khaimah, kojarzone z błogim wypoczynkiem na malowniczych plażach nad Zatoką Perską. –

Prezes Best Reisen Group skomentowała: „Nie chcemy spoczywać na laurach, dlatego rozszerzamy ofertę o rejsy wycieczkowe na pokładzie Costa Serena, rozpoczynające się w Dubaju, obejmujące zwiedzanie Abu Dhabi oraz Omanu. Komfortowe kabiny, ciekawa oferta rozrywkowa na pokładzie, wyśmienita kuchnia, połączenie relaksu ze zwiedzaniem, a wszystko to w luksusowych warunkach. Wakacje na tym statku wycieczkowym to świetna alternatywa dla męczących wycieczek autokarowych.”

W sezonie Lato 2014 Best Reisen Group zanotowało wzrost liczby klientów o 62 proc., przy czym największa zmiana dotyczyła Turcji, Tunezji oraz wspomnianych Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Wartość sprzedaży imprez realizowanych w sezonie letnim 2014 była natomiast wyższa o 45 proc. w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego.