Klienci mogą wynająć auto na stronie LOT

archiwum LOT

Polski narodowy przewoźnik podpisał umowę z firmą CarTrawler, dzięki czemu na stronie internetowej PLL LOT, można będzie wynająć auto u jednego z 1 300 agentów działających w 30 tys. punktów na lotniskach i w miastach w 174 krajach.

Magali Olive, dyrektor Biura Dodatkowych Przychodów i Programów Lojalnościowych w PLL LOT S.A., powiedział: „Partnerstwo dwóch globalnych marek, takich jak, LOT i CarTravel, umożliwi nam oferowaniem naszym klientom bardziej kompleksową usługę i dostosowanie się do ich potrzeb w podróży. Oferta wynajmu samochodu jest krokiem ku staniu się swego rodzaju „sklepem”, w którym pasażer otrzyma wszystko, czego potrzeba mu w podróży.”

Michael Cunningham, dyrektor handlowy CarTrawler, dodał: „W 2014 roku przychody linii lotniczych na całym świcie wyniosły 49,9 mld dolarów. Nie ma wątpliwości, ze wynajem samochodów, jako jedna z usług dodatkowych, poważnie przyczynił się do tego wyniku. Linie lotnicze, które rozbudowują swoją ofertę o dodatkowe usługi, wychodząc naprzeciw preferencjom i potrzebom klientów, mogą liczyć nie tylko na zwiększone przychody, ale i na wzrost lojalności klientów.”