Jet Travel wprowadza kilkudniowe wyjazdy do Kapadocji

Kapadocja Turcja
Kapadocja / fot. MM

Polski rynek turystyki wyjazdowej wzbogacił się o nową ofertę – krótkie wyjazdy do Kapadocji. Inicjatywa ta jest efektem współpracy pomiędzy Jet Travel, liniami lotniczymi Pegasus Airlines a polskimi biurami podróży.

Dzięki dwóm lotom w tygodniu z Krakowa i Warszawy do Ankary możliwe było stworzenie dwóch wariantów wyjazdów: czterodniowego i pięciodniowego. Ważnym elementem tej inicjatywy jest też współpraca z polskimi biurami podróży, które oferują wyjazdy pod swoimi własnymi markami. Wśród partnerów znajdują się Exim Tours, Oasis Tours oraz Prima Holiday.

W połowie września ruszają pierwsze grupy

Pierwsze grupy podróżnych wyruszą w kierunku Kapadocji już wkrótce. Z Warszawy odlot planowany jest na 13 września, natomiast z Krakowa na 14 września.

Pakiet obejmuje przelot do Ankary, komfortowy przejazd z lotniska na miejsce autokarem, zakwaterowanie w hotelu w jaskiniach z opcją wyżywieniową halfboard, a także usługę polskojęzycznego pilota i przewodnika tureckiego. Pakiet ubezpieczeniowy, podatki lokalne oraz wstępy do odwiedzanych miejsc są również wliczone w cenę, natomiast lunch oraz fakultatywne wycieczki poza programem stanowią opcjonalne koszty.

Dodatkowe opcje w dłuższym programie

Zakres zwiedzania obejmuje wiele atrakcji, takich jak bizantyjskie klasztory w skałach w skansenie Zelve, spacer wzdłuż rzeki do podziemnego miasta Saratli oraz podziwianie unikalnego krajobrazu Kapadocji. Ciekawą opcją jest również dzień wolny w dłuższym programie. Uczestnicy mogą wtedy skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak przejażdżka quadem lub lot balonem, hammam, czy też pokaz tańców Derwiszów.