Itaka startuje ze sprzedażą Zimy 2021/22

Biuro Itaka wystartowała dzisiaj ze sprzedażą oferty sezonu Zima 2021/22. W ofercie znalazły się najpopularniejsze kierunki w segmentach: egzotyka, destynacje europejskie, Egipt, wyjazdy narciarskie, hotele w Polsce, wycieczki objazdowe .

Sztandarowym produktem egzotycznym Itaki jest Zanzibar. Inne kierunki w sektorze egzotycznym, to Wyspy Zielonego Przylądka – wyspa Sal, wyspa Nosy Be, należąca do Madagaskaru, Maledywy, Oman, Salalah, Tajlandia, Dominikana, Curacao, Kuba.
Jak zawsze szczególne miejsce w ofercie zajmują Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventura, Lanzarote, Teneryfa, Gran Canaria i La Gomera.

Zimą 2021/22 można wybrać się także na Maderę, Porto Santo i Costa del Sol. Niezmiennie popularny Egipt jest reprezentowany przez Hurghadę, Marsa Alam i Tabę.

Narciarze będą mogli wybrać się z Itaką czarterem do Włoch i Hiszpanii lub skorzystać z indywidualnych wyjazdów do Czech, Słowacji, Austrii, Bułgarii i Włoch czy hoteli w polskich górach.

Tradycyjnie na liście produktowej są autorskie programy wycieczek objazdowych. Część z nich zostało pogrupowanych w cykle o podobnym profilu jak: „Tylko dla Ciebie” – prywatne podróże z pilotem i samochodem do wyłącznej dyspozycji uczestników, „Wakacje pod palmami” – zwiedzanie i wypoczynek w najodleglejszych zakątkach świata, „Kameralne podróże” – zwiedzanie w grupach 10-12 osób.

Na ciekawych świata czekają cieszące się dużym zainteresowanie trasy po Meksyku, Kubie, Dominikanie, Egipcie czy hiszpańskiej Andaluzji, a także rejsy dookoła Zanzibaru i po najpiękniejszych wyspach Madagaskaru w ramach „No limits” – wakacji dla aktywnych.

Podobnie jak na sezon Lato 2021 lista produktowa ma charakter dynamiczny, dodawane będą nowe kierunki, hotele i wycieczki, porty wylotowe i opcje przelotów. W późniejszym terminie dostępne będą także Zjednoczone Emiraty Arabskie i narty w Turcji.

Jak podkreślił Piotr Henicz, wiceprezes Itaki: „Trwa promocyjna sprzedaż oferty. W ramach promocji Klienci mogą skorzystać z Pakietu 21 obejmującego: Multi zimna 21 (nielimitowane zmiany rezerwacji do 21 dni przed rozpoczęciem imprezy), Płatność 21 (pełną należność za imprezę, z potrąceniem dokonanej przedpłaty, należy wpłacić na 21 dni przed jej rozpoczęciem), Rezygnacja 21 (w przypadku rezygnacji na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy obciążenie z tego tytułu wyniesie tylko do 10 proc.). Ponadto: 3 proc. zniżki dla stałych klientów, zaliczka 15 proc. oraz 50 proc. zniżki dla dziecka w wybranych hotelach.”

ITAKA z nowym konceptem 3×2, alians z Energylandią dla dzieci i luksusowy produkt dla dorosłych