Itaka startuje ze sprzedażą Zimy 2021/22

Biuro Itaka wystartowała dzisiaj ze sprzedażą oferty sezonu Zima 2021/22. W ofercie znalazły się najpopularniejsze kierunki w segmentach: egzotyka, destynacje europejskie, Egipt, wyjazdy narciarskie, hotele w Polsce, wycieczki objazdowe .
Sztandarowym produktem egzotycznym Itaki jest Zanzibar. Inne kierunki w sektorze egzotycznym, to Wyspy Zielonego Przylądka – wyspa Sal, wyspa Nosy Be, należąca do Madagaskaru, Maledywy, Oman, Salalah, Tajlandia, Dominikana, Curacao, Kuba.
Jak zawsze szczególne miejsce w ofercie zajmują Wyspy Kanaryjskie: Fuerteventura, Lanzarote, Teneryfa, Gran Canaria i La Gomera.
Zimą 2021/22 można wybrać się także na Maderę, Porto Santo i Costa del Sol. Niezmiennie popularny Egipt jest reprezentowany przez Hurghadę, Marsa Alam i Tabę.
Narciarze będą mogli wybrać się z Itaką czarterem do Włoch i Hiszpanii lub skorzystać z indywidualnych wyjazdów do Czech, Słowacji, Austrii, Bułgarii i Włoch czy hoteli w polskich górach.
Tradycyjnie na liście produktowej są autorskie programy wycieczek objazdowych. Część z nich zostało pogrupowanych w cykle o podobnym profilu jak: „Tylko dla Ciebie” – prywatne podróże z pilotem i samochodem do wyłącznej dyspozycji uczestników, „Wakacje pod palmami” – zwiedzanie i wypoczynek w najodleglejszych zakątkach świata, „Kameralne podróże” – zwiedzanie w grupach 10-12 osób.
Na ciekawych świata czekają cieszące się dużym zainteresowanie trasy po Meksyku, Kubie, Dominikanie, Egipcie czy hiszpańskiej Andaluzji, a także rejsy dookoła Zanzibaru i po najpiękniejszych wyspach Madagaskaru w ramach „No limits” – wakacji dla aktywnych.
Podobnie jak na sezon Lato 2021 lista produktowa ma charakter dynamiczny, dodawane będą nowe kierunki, hotele i wycieczki, porty wylotowe i opcje przelotów. W późniejszym terminie dostępne będą także Zjednoczone Emiraty Arabskie i narty w Turcji.
Jak podkreślił Piotr Henicz, wiceprezes Itaki: „Trwa promocyjna sprzedaż oferty. W ramach promocji Klienci mogą skorzystać z Pakietu 21 obejmującego: Multi zimna 21 (nielimitowane zmiany rezerwacji do 21 dni przed rozpoczęciem imprezy), Płatność 21 (pełną należność za imprezę, z potrąceniem dokonanej przedpłaty, należy wpłacić na 21 dni przed jej rozpoczęciem), Rezygnacja 21 (w przypadku rezygnacji na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy obciążenie z tego tytułu wyniesie tylko do 10 proc.). Ponadto: 3 proc. zniżki dla stałych klientów, zaliczka 15 proc. oraz 50 proc. zniżki dla dziecka w wybranych hotelach.”
ITAKA z nowym konceptem 3×2, alians z Energylandią dla dzieci i luksusowy produkt dla dorosłych
POWIĄZANE WPISY
30 stycznia 2026
Gdzie Polacy najchętniej wyjeżdżają z dziećmi? Travelist.pl sprawdza popularne kierunki
Eksperci portalu rezerwacyjnego Travelist.pl przyjrzeli się trzem wakacyjnym kierunkom…
0 Komentarzy6 Minuty
30 stycznia 2026
Merigo zaprasza na 10. edycję cyklu szkoleń dla branży turystycznej. Spotkania odbędą się w Gdańsku, Poznaniu i Krakowie
Merigo zaprasza przedstawicieli branży turystycznej do udziału w jubileuszowej, 10.…
0 Komentarzy1 Minuty
29 stycznia 2026
Kiwi.com: Polacy tej zimy ruszają do Włoch. Najczęściej na krótkie city breaki
Tej zimy Włochy przyciągają rekordową liczbę zagranicznych turystów, a Polska należy do…
0 Komentarzy2 Minuty
29 stycznia 2026
Fru wprowadza nową subskrypcję. Upgrade pozwoli podróżnym zaoszczędzić i zapewni ochronę przy odwołaniu lotu
Fru wprowadza roczną subskrypcję Upgrade, która umożliwia podróżnym oszczędzanie na…
0 Komentarzy1 Minuty
29 stycznia 2026
Travelplanet: Polacy w ferie stawiają na city breaki. W czołówce Malta i Cypr
Polacy coraz chętniej decydują się na krótkie wyjazdy zagraniczne w trakcie ferii…
0 Komentarzy2 Minuty
29 stycznia 2026
Nowe sklepy Baltony na Lotnisku Chopina w Gdańsku. Butik La Maison du Luxe wzmocni ofertę premium
Baltona, jedna z największych polskich sieci sklepów w portach lotniczych, otworzyła na…
0 Komentarzy2 Minuty
28 stycznia 2026
Zimowe Igrzyska w północnych Włoszech już w lutym. eSky oferuje wyjazdy od 729 zł
W lutym północne Włochy zamienią się w arenę Zimowych Igrzysk Olimpijskich, przyciągając…
0 Komentarzy2 Minuty
23 stycznia 2026
Last minute na ferie zimowe wciąż dostępne. Wakacje.pl wskazują popularne kierunki
Wakacje.pl wskazują, że tegoroczne ferie zimowe cieszą się dużym zainteresowaniem, a…
0 Komentarzy4 Minuty
22 stycznia 2026
Kiwi.com: Trudny początek roku na lotniskach. W lutym może dojść do kumulacji opóźnień i odwołań
Według analiz Kiwi.com pierwszy kwartał roku może być trudniejszy dla podróżnych. W…
0 Komentarzy3 Minuty










