Itaka startuje ze sprzedażą sezonu zima 2025. W ofercie egzotyczna nowość

Hasłem O! Zima 24/25 Itaka rozpoczyna sprzedaż kolejnego sezonu. Na start przygotowano 289 hoteli i 135 wycieczek objazdowych w 28 destynacjach, a wśród nich jest nowość na polskim rynku: czarter na Langkawi oraz bezpośrednie loty na Phuket.

Operacja czarterowa do Malezji, na wyspę Langkawi, tropikalny raj na Morzu Andamańskim to nowość na polskim rynku.

„Wakacje na tej niezwykłej tropikalnej wyspie polecamy wszystkim ciekawym świata, miłośnikom pięknych plaż i tropikalnych klimatów. To niezwykłe miejsce, pełne cudów natury fascynuje, relaksuje i daje wiele pozytywnych emocji. Odkrywanie nowych miejsc dla polskich klientów to wielka satysfakcja” – komentuje Piotr Henicz, wiceprezes Itaka Holdings.

Na start dostępnych jest siedem hoteli i trzy wycieczki objazdowe, a wkrótce pojawią się kolejne oferty. Początek operacji planowany jest 8 listopada, wyloty będą odbywać się co tydzień, a ostatni zaplanowany jest na 15 marca 2025 roku.

Kontynuowane będą loty czarterowe do Brazylii, do regionu Bahia. Hotele wybrane na sezon zima 23/24 zostały wysoko ocenione przez klientów. Dzięki temu będzie jeszcze więcej miejsc w hotelach sieci Iberostar i Grand Palladium. Wyloty w niedziele z Warszawy w terminie 03 listopada 2024 – 30 marca 2025 roku, na siedem lub 14 nocy, z bezpośrednim przelotem Dreamlinerem.

Ulubione i bliskie ciepłe kraje

Itaka od lat jest liderem wyjazdów na Wyspy Kanaryjskie, gdzie większość operacji czarterowych realizowanych jest przez cały rok. W zimie na Gran Canarię będą wyloty z Warszawy, Katowic, Wrocławia i Poznania (nowość), na Fuerteveturę z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania i Gdańska (nowość), na Teneryfę z Katowic, Warszawy, Poznania, Wrocławia i Gdańska, na Lanzarote z Warszawy, Katowic i Wrocławia. Po raz pierwszy w zimie będą wyloty z Warszawy na La Palmę.

Ugruntowana pozycja Itaki na Maderze sprawia, że oferta jest od lat wspaniale przyjmowana przez polskich Klientów. Na start jest 14 hoteli i dwie wycieczki objazdowe, wyloty z Warszawy, Katowic i Poznania.

Itaka Smart i dynamiczny rozwój dynamicznie pakietowanego produktu

Bardzo dobre wyniki sprzedaży za rok 2023 i klienci wskazują dalszą drogę rozwoju produktu. W ofercie praktycznie wszystkie najatrakcyjniejsze miejsca turystyczne na świecie. Do bestsellerów należą hotele w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze, na Mauritiusie, Bali, Cyprze, Malcie, Barbados, Arubie, Curacao, w Kolumbii, Meksyku, Brazylii/Rio de Janeiro, Dominikanie/Puerto Plata, na Wyspach Kanaryjskich, Azorach, Majorce, Costa Blanca, a także w miastach jak: Stambuł, Granada, Bilbao, Sevilla, Kordoba, Barcelona, Madryt, Lizbona, Porto, Mediolan, Wenecja, Paryż, Londyn, Amsterdam, Marrakesz, Agadir, Nowy Jork, Miami. Dodatkowo w planach na zimę są nowości: Hanoi, Sajgon, Singapur, Kuala Lumpur, Jamajka, Meksyk – Los Cabos, San Sebastian i Santander, Dublin, Edynburg.

Wycieczki objazdowe – odrodzenie popularności i nowości na zimę

Zdecydowanie wraca zainteresowanie wycieczkami objazdowymi. Na start zimy poza objazdową klasyką przygotowano nowości jak: „Wakacje pod palmami! Wyspy Malezji”, „Z Langkawi do Kuala Lumpur”, „Kameralna podróż – wyspy Indonezji”. Z bliższych miejsc: „Karnawał w Nicei”, „Greckie podróże” czy wyjazdy sylwestrowe na Maltę. Będą także terminy zimowe na wycieczki „Bella Italia”, Orient Express”, City Break do Londynu, „W orientalny deseń” – połączenie zwiedzania z wypoczynkiem w Wietnamie.

No limits by Itaka – aktywny wypoczynek bez ograniczeń

Nowy brand Itaki stawia na aktywny wypoczynek. Na zimę produktowe portfolio obejmuje wyjazdy narciarskie i wyjazdy typu adventure, które wejdą do sprzedaży w maju: m.in Namibia, Uganda, Nikaragua, Madagaskar, Kolumbia, Peru, Nepal, Argentyna, Chile i wiele innych. Na start przygotowano wyloty na narty do Włoch i Turcji, w planach także czartery do Hiszpanii oraz bloki miejsc na przeloty do Szwajcarii, Francji, Austrii, Bułgarii, Włoch i Finlandii.

Pierwszy etap sprzedaży promocyjne trwa do 23 maja, a w nim: Gwarancja Niezmienności Ceny za dopłatą: 39 zł za imprezy do 4000 zł, 59 zł – powyżej 4000 zł, Multi Zmiana gratis, zaliczka 15 proc., 3 proc. zniżki dla stałych klientów.