Itaka startuje ze sprzedażą Lata 2022

Itaka sprzedaż Lata 2022

ITAKA rozpoczyna promocyjną sprzedaż sezonu LATO 22. Na start przygotowano 29 samolotowych kierunków wypoczynkowych z blisko 500 hotelami, ponad 200 programów wycieczek objazdowych i kierunki na dojazd własny. To pierwsza część oferty, sukcesywnie wprowadzane będą kolejne destynacje, hotele i wycieczki.

“Jak co roku Klienci Itaki spędzą wakacje w Grecji, z wysokiej jakości hotelami all inclusive w najpopularniejszych kurortach: na Krecie, Rodos, Zakynthos, Kos, Thassos i Chalkidiki. Turcja reprezentowana jest przez najsłynniejsze miejsca wakacyjne i najlepsze plaże: Alanya, Side, Kusadasi, Kemer, Belek, Antalya, Bodrum, Finike i Didyma. Nowości hotelowe czekają w Albanii – hicie tegorocznego lata. Tradycyjnie przygotowano wiele propozycji do Hiszpanii z Wyspami Kanaryjskimi, kolejnym mocnym kierunkiem Itaki” – informuje w komunikacie Piotr Henicz, wiceprezes zarządu Itaki.

Wśród egzotycznych kierunków wakacyjnych, Itaka stawia na Zanzibar, Malediwy, Dominikanę, Wyspy Zielonego Przylądka i Madagaskar. W pierwszej odsłonie sezonu Lato 22 są także: Egipt, Tunezja, Bułgaria i Włochy.

“Rozwijamy nowe technologie, w tym aplikację mobilną. Niestandardowe długości pobytu, większy dostęp do produktu objętego pakietowaniem dynamicznym to kolejne atuty oferty Lato 22” – dodaje Piotr Henicz.

W wakacyjnym portfolio ITAKI znajduje się też produkt adresowany do konkretnego Klienta: Kluby Przyjaciół Itaki i ItaKarma. Kluby Przyjaciół Itaki, obchodzące tego roku 10. rocznicę, to oferta rodzinnego wypoczynku w wyselekcjonowanych hotelach, których na LATO 22 będzie 33. Współpraca z Energylandią, której bohaterowie bawią najmłodszych turystów z Polski wniosła nie tylko dużo radości dla dzieciaków, ale także duży wzrost zainteresowania hotelami klubowymi, co przyczyniło się także do sukcesu komercyjnego tego segmentu produktu. Po udanym debiucie ItaKarmy, ekskluzywnej formuły klubowej adresowanej do osób dorosłych, planowanych jest 15 hoteli w 12 destynacjach.

Pasjonatów zwiedzania ITAKA zaprasza na prawie 200 autorskich wycieczek objazdowych do najciekawszych zakątków świata. W ofercie między innymi trasy objazdowe realizowane przelotami charterowymi do Grecji i Turcji, które połączyć można z wczasami, rejsy po Nilu, a także programy z cyklu „Wakacje pod palmami”: egzotyczne podróże do najodleglejszych zakątków świata, „Jadę na plażę”: wycieczki autokarowe, zwiedzanie i odpoczynek na południu Europy, „Lecę nad morze”: wycieczki oparte na przelotach liniowych do destynacji europejskich.

W ofercie na dojazd własny są Grecja, Macedonia i Czarnogóra, już wkrótce Chorwacja, Słowenia i Czechy. W sprzedaży są także pierwsze hotele w Polsce, których finalnie będzie ok. 150. Odpowiedzią na rosnące zainteresowanie hotelami z przelotem dostępnym w ramach pakietowania dynamicznego rośnie liczba tego rodzaju produktu.

Trwa promocyjna sprzedaż oferty. Do 30 listopada 2021 PAKIET 22 na LATO 22 zawiera gratis dodatki: Multi Zmiana 22, Rezygnacja 22, Płatność 22, Gwarancja Najniższej Ceny, plus: 15 proc. zaliczki, dzieci 2+2 świadczenia hotelowe gratis w wybranych hotelach, 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach, zniżki do 47%, dla pierwszych 2200 dzieciaków w wieku 2-12 lat bilet do Energylandii za 1 PLN (dot. oferty Klubów Przyjaciół ITAKI), 3 proc. zniżki dla Stałych Klientów, 8 proc. zniżki na wycieczki lokalne SeePlaces, imprezy oparte na przelotach rejsowych – zmiany do końca lutego bez opłat (nie dotyczy pakietów dynamicznych), Ubezpieczenie Simple z zakresem rozszerzonym o COVID-19.