Itaka sprzedaje wczasy w Polsce

Itaka wczasy w Polsce

W związku z zainteresowaniem wyjazdami krajowymi i dojazdem własnym ITAKA podjęła decyzję o rozszerzeniu oferty o wypoczynek w Polsce. Na początek oferta „Polskie lato” obejmuje ok. 60 hoteli.

“To dopiero początek, oferta pozyskana w krótkim czasie kontraktowania już od jutra będzie sukcesywnie wzbogacana o nowe obiekty. Przygotowano wyselekcjonowane hotele w najpiękniejszych regionach kraju, zarówno w znanych kurortach, jak i kameralnych miejscowościach w ciekawych turystycznie zakątkach Polski. Itaka proponuje hotele zróżnicowane pod względem kategoryzacji i typologii: od najmodniejszych resortów na wybrzeżu, po górskie pensjonaty i obiekty uzdrowiskowe” – napisał w komunikacie prasowym
Piotr Henicz, wiceprezes Itaki.

“Nowy produkt stanowi także alternatywę dla klientów Itaki, którzy z różnych powodów nie skorzystają tego lata z wyjazdów zagranicznych. Z oferty Polskie Lato będą mogli skorzystać również klienci, którzy już zrezygnowali z tegorocznych wyjazdów i oczekują na zwrot wpłaconych środków po 180 dniach.” – dodał.

Wkrótce Itaka ma także zaproponować oferty na dojazd własny, m.in.: do Czech, Słowacji, na Węgry.

Czytaj także: Rezerwują Darłówek jak Sharm el-Sheikh. Agenci turystyczni sprzedają polską ofertę Nekera