IMTM 2019: 25. Międzynarodowe Targi Turystyczne w Tel Awiwie

archiwum IMTM

W dniach 12-13 lutego 2019 r. odbędą się w Tel Awiwie jubileuszowe 25. Międzynarodowe Targi Turystyczne IMTM . Jest to najważniejsze w roku spotkanie wystawców, aktywnie działających na rynku turystycznym w Izraelu.

Te targi są uznawane za miejsce spotkań najważniejszych podmiotów turystycznych regionu Morza Śródziemnego i całego świata. Wyznaczają trendy dla globalnego i lokalnego przemysłu turystycznego.

Tegoroczna edycja zgromadziła 160 wystawców z 60 krajów i ponad 20 000 odwiedzających.

Targi zapraszają do udziału firmy reprezentujące każdą dziedzinę izraelskiego rynku turystycznego (turystykę przyjazdową, krajową i wyjazdową), a także wielu gości zagranicznych. Na targach wystawiają się m.in. krajowe i regionalne biura podróży, centra konferencyjne, hotele, ośrodki spa i golfowe, wypożyczalnie samochodów, linie lotnicze, wydawnictwa branżowe i dostawcy nowych technologii.

Targi odbywają się pod patronatem Ministerstwa Turystyki Izraela, a jego sponsorami są m.in. Organizacja Hoteli Izraelskich, linie lotnicze EL AL, Stowarzyszenie Izraelskich Agentów Turystycznych oraz Zrzeszenie Izraelskich Biur Podróży Turystyki Przyjazdowej.

Na targach IMTM bedzie rónież obecna Polska Organizacja Turystyczna, która szykuje polskie stoisko narodowe. Wszyscy przedsiębiorcy zainteresowani udziałem mogą się się kontaktować z Dorotą Zadrożną – [email protected]).

Informacje i rejestracja uczestników: www.imtm-telaviv.com