II Forum Promocji Turystycznej już za 133 dni

Druga edycja Forum Promocji Turystycznej organizowanego przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl odbędzie się 24 października w hotelu Polonia w Warszawie.

Podobnie, jak w roku ubiegłym, będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności samorządowej i społecznej, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.

Nowością podczas tegorocznej imprezy będą “Pojedynki Ekspertów” a także finał na film promujący turystyczne miejsca w Polsce “Kadr z Polski”.

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Polskiej Izby Turystyki.

Partnerami forum są: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (złoty sponsor), Cypryjska Organizacja Turystyczna (srebrny sponsor), Śląska Organizacja Turystyczna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna

Sponsorami są: ZŁOTY – Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, SREBRNY – Cypryjska Organizacja Turystyczna.

Marcin Mączyński, sekretarz generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego i jeden z ekspertów zaproszonych na Forum, powiedział: “Pierwsza edycja Forum Promocji Turystycznej pokazała, że tego typu wydarzenia są w Polsce potrzebne. Zarówno prelekcje zagranicznych gości, jak i debaty dały gościom na pewno wiele tematów do przemyśleń. W tym roku zmiana formuły spowoduje większa dynamikę spotkania a wszyscy obecni będa mogli wymienić doświadczenia w promocji nie tylko na różnych poziomach w samorządach, ale i hotelarstwie. Jestem ciekaw czego nowego się dowiemy a także, jak wypadną zapowiadane przez organizatorów “Pojedynki ekspertów”. Dobrze, że patronat objęły MSiT i POT, liczę także na wymianę poglądów z ich przedstawicielami.”

Szczegółowy program oraz możliwośc rejestracji znajdują się na stronie: http://forumpromocjiturystycznej.evenea.pl/