Grupa eSky wzmacnia współpracę z Finnair

Grupa eSky wdrożyła technologię NDC linii Finnair. Współpraca umożliwi bezpośredni dostęp do pełnej oraz najlepszej oferty Finnair, a także gwarantuje możliwość sprzedaży większości taryf i usług przewoźnika.
Wdrożenie protokołu NDC Finnair udostępnia klientom eSky dostęp do różnorodnej oferty taryf lotniczych, a także możliwość personalizacji podróży.
Zdaniem Międzynarodowego Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA) technologia NDC umożliwia branży turystycznej zmianę sposobu sprzedaży produktów lotniczych poprzez rozwiązanie obecnych ograniczeń dystrybucji w branży, w tym zróżnicowanie produktów, dostęp do pełnej oferty lotniczych, a także płynnych doświadczeń zakupowych. Większa elastyczność w zmianie rezerwacji, różnorodne opcje bagaży rejestrowanych, dostęp do innych usług linii lotniczej w atrakcyjnych cenach – to tylko kilka rozwiązań dla klientów, które wiążą się z wprowadzeniem NDC. Bezpośrednie połączenie z NDC Finnair zwiększa atrakcyjność oferty eSky zarówno dla klientów ze Skandynawii, jak i całego świata.
Paweł Szczepański, Product Development Director w Grupie eSky, powiedział: „Jako akredytowany agent IATA stawiamy na rozwiązania przyszłości, które transformują branżę turystyczną. Nasza współpraca to kolejny krok w konsekwentnym wdrażaniu rozwiązań zorientowanych na kliencie. Finnair od zawsze inwestuje w nowoczesną technologię, a głębsza współpraca pomiędzy eSky i Finnair poprzez wdrożenie NDC to ważne wydarzenie, które wzmocni naszą pozycję na rynkach Skandynawskich oraz na całym świecie.”
Arūnas Skuja, General Manager Europe East and the Baltics w Finnair, dodał: „Cieszymy się z poszerzenia współpracy z Grupą eSky, która pomoże nam rozwijać i dostarczać klientom większy wybór i konkurencyjną ofertę produktową. Razem możemy zaoferować pasażerom możliwość dokładnej personalizacji podróży, a także zmodernizować sposób dystrybucji ofert pomiędzy liniami lotniczymi a innymi podmiotami rynku turystycznego.”
POWIĄZANE WPISY
18 marca 2026
Nowe partnerstwo Ryanair: Vola i Fru ułatwią rezerwacje lotów
Ryanair ogłosił nową umowę partnerską z platformami turystycznymi Vola i Fru,…
0 Komentarzy2 Minuty
17 marca 2026
Rusza II edycja Podlaskiego Bonu Turystycznego
Już w sobotę, 21 marca rusza druga edycja Podlaskiego Bonu Turystycznego. Bony generować…
0 Komentarzy3 Minuty
17 marca 2026
FRU rozwija aplikację mobilną: nowe funkcje AI Trip Check i tryb incognito
FRU wprowadza kolejne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, rozwijając możliwości…
0 Komentarzy2 Minuty
17 marca 2026
Szef kuchni z gwiazdką Michelin poprowadzi kolacje w podwodnych restauracjach na Malediwach
Dwukrotny zdobywca gwiazdek Michelin, Giorgio Servetto, będzie gościem specjalnym dwóch…
0 Komentarzy2 Minuty
16 marca 2026
Eska i Costa Cruises odwołują zimę na Atlantyku. Rejsową kampanię wspiera Travel Advance
Radio Eska zabiera słuchaczy w rejs po Atlantyku. W ramach akcji „Eska Odwołuje Zimę”…
0 Komentarzy1 Minuty
16 marca 2026
Wizz Air połączy Gdańsk z Warną w Bułgarii
Linia lotnicza Wizz Air uruchomi nowe bezpośrednie połączenie z Gdańska do Warny w…
0 Komentarzy1 Minuty
13 marca 2026
Rzeszów-Jasionka podsumowuje lato 2025 podczas uroczystej gali: 358 tys. pasażerów i nagrody dla partnerów
Blisko 140 przedstawicieli branży turystycznej spotkało się w Hotelu Bristol w Rzeszowie,…
0 Komentarzy3 Minuty
13 marca 2026
Wizz Air wraca do Polski z subskrypcją MultiPass. Stała cena lotów przez 12 miesięcy
Wizz Air ponownie uruchomił w Polsce subskrypcję Wizz MultiPass, która pozwala podróżnym…
0 Komentarzy2 Minuty
12 marca 2026
Letni rozkład lotów Ryanaira z Wrocławia: 50 kierunków, w tym cztery nowe trasy
Ryanair ogłosił letni rozkład lotów z Wrocławia na sezon 2026, obejmujący 50 kierunków, w…
0 Komentarzy2 Minuty










