Grecos szuka pasjonatów Grecji do pracy na lato 2019

archiwum Grecosa

Grecos, touroperator specjalizujący się w Grecji, ma propozycje dla osób zainteresowanych stanowiskami rezydenta, animatora i pilota wycieczek w sezonie 2019.

Grecos organizuje wakacje w 20 greckich destynacjach – od Chalkidiki po Kretę, od Korfu po Rodos. Każdy z tych kierunków jest potencjalnym miejscem pracy dla osób, które odpowiedzą na ofertę touroperatora.

Aleksandra Cichoń z działu serwisu destynacyjnego Grecosa, opisała idealnego pracownika: „Uśmiechnięty pasjonat Grecji i dobrze czujący się w pracy zespołowej, jak i w samodzielnym działaniu. Sytuacje, które dla większości są nerwowe dla niego stanowią nowe wyzwanie i możliwość by wykazać się swoją kreatywnością. Kocha podróże, a praca z ludźmi to dla niego przyjemność.”

Szczególnie ta ostatnia cecha nie może być tylko zapisem w liście motywacyjnym. Uważne słuchanie, empatia i skuteczne reagowanie jest kluczem do sukcesu rezydenta. Pilot wycieczek fakultatywnych, choć głównie opowiada o przyrodniczych czy historycznych atrakcjach, też bywa zaskakiwany pytaniami uczestników wycieczki. Piloci i rezydenci są jednak wspierani przez sztab stałych pracowników Grecosa.

Joanna Kaszczyńska, product manager w Grecosie, pracująca z animatorami Klubów Delfinki i Opa! Grecos, podkreśliła: „Przede wszystkim szukamy ludzi przebojowych, z pasją i energią.Mile widziane jest oczywiście doświadczenie w animacji i pokrewnych dziedzinach (taniec, fitness, praca z dziećmi), ale dużo ważniejsze są odpowiednia osobowość i zaangażowanie. Istotna rzeczywista chęć do podnoszenia swoich kompetencji, bo kandydatom, którzy przejdą pozytywnie naszą rekrutację gwarantujemy szkolenie przygotowujące do pracy.”

W jej zespole praca czeka na animatora dzieci w Klubie Delfinki (zajęcia dla uczestników w wieku 3-12 lat), animatora dorosłych i nastolatków (od 13 lat) w Klubie OPA! Grecos oraz animatora-instruktora pływania. Tylko w tym ostatnim przypadku wymagane są twarde kompetencje – udokumentowane uprawnienia do nauczania pływania.

Grecos jest jedynym polskim touroperatorem, który w zakresie atrakcji dla dzieci ma naukę pływania.

To stworzyło unikalną ofertę pracy dla instruktorów, łączącą wykorzystanie ich kompetencji i zainteresowań z możliwością wakacyjnej pracy na jednej ze słonecznych greckich destynacji.

rekrutacja.grecos.pl