Germany Travel Mart w tym roku online

GTM w tym roku online
Łodzie na kanale w Szprewaldzie/fot. AG

Niemiecka Centrala Turystyki (DZT) przeprowadzi w dniach 22-24 czerwca, największy workshop turystyki przyjazdowej do Niemiec w formie wirtualnej.

Ze względu na pandemię Covid19, DZT w porozumieniu z gospodarzem wydarzenia, którym jest Biuro Promocji Meklemburgii-Pomorza Przedniego (TMV), zdecydowała się na przeniesienie Germany Travel MartTM (GTM) na 2021 rok.

Petra Hedorfer, prezes zarządu DZT, powiedziała: “W celu utrzymania i dalszego rozwijania ważnych kontaktów dla niemieckiej turystyki przyjazdowej, pomiędzy naszymi oferentami usług a międzynarodowymi klientami i multiplikatorami, w tym roku oferujemy GTM w formie online. W ten sposób zbudujemy pomost do programów naprawczych 2020/2021 i do następnego GTM na żywo”.

Tobias Woitendorf, prezes TMV dodał: “Już dziś cieszymy się na spotkanie z naszymi kluczowymi partnerami z międzynarodowej branży turystycznej podczas GTM, który odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2021 roku. w Meklemburgii-Pomorzu Przednim. Przygotowania już się rozpoczęły. Spotkanie wirtualne GTM 2020 chcielibyśmy wykorzystać do zaprezentowania naszego regionu jako destynacji turystycznej”.

Oprócz spotkań wystawców i gospodarzy, które odbędą się przy wykorzystaniu narzędzi wirtualnych, DZT skorzysta też z innych opcji komunikacji cyfrowej jak seminaria internetowe czy wideo na życzenie.

W ciągu 46 lat GTM stało się wyjątkową platformą do kontaktów biznesowych, dzięki czemu spotyka się na nim ponad 500 kluczowych klientów międzynarodowej branży turystycznej i około 350 niemieckich oferentów. Gości zaproszono z ponad 45 krajów.

Podczas dni warsztatowych biorą oni udział w około 20 000 bezpośrednich rozmach z klientami.

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center