Fly.pl zwycięzcą w konkursie e-commerce

Grzegorz Bosowski, prezes fly.pl odbiera nagrodę/fot. archiwum fly.pl

Serwis Fly.pl zdobył dzisiaj nagrodę w konkursie e-Commerce Polska awards 2020 w kategorii Design&Usability (Design roku).

E-Commerce Polska awards to prestiżowy konkurs organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, której misją jest rozwój polskiej branży cyfrowej. Skierowany jest do przedstawicieli e-sklepów, platform internetowych, e-usług oraz e-finansów. Jury konkursu tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem, uznane autorytety branży e-commerce.

Grzegorz Bosowski, prezes fly.pl, powiedział przedstawicielowi portalu WaszaTurystyka.pl:: “Znaleźliśmy się w gronie absolutnych leaderow ecoomercow w Polsce, którzy nie zmagali się z takimi problemami jak branża turystyczna. Nie przeszkodziło to nam w dążeniu do bycia jednym z czołowych podmiotów ecommerce  w kraju.”

Kacper Daszke, dyrektor marketingu i e-commerce we Fly.pl, dodał: “Wyróżnienie to jest dla nas bardzo szczególne, zwlaszcza po bardzo trudnym okresie dla całej branży. Cieszymy się ze tak szacowne jury doceniło ogrom pracy zespołu projektowego, który długie miesiące spędził na przygotowaniu nowej wersji serwisu fly.pl. Drugi raz w historii odbieramy statuetkę ceommerce awards i jesteśmy bardzo dumni z niej!”