Exim Tours z nową stroną internetową, kampanią i konkursem

Exim Tours uruchomił stronę internetową, z nową domeną exim.pl. Stronę promuje kampania w mediach oraz konkurs „Dlaczego należą Ci się wakacje?”, w którym do wygrania jest 20 nagród o łącznej wartości 50 tys. zł do wydania na urlop.

Nowa strona pozwala na intuicyjne wyszukiwanie ofert i rezerwację wycieczek. Do tego ma funkcjonalny design oraz łatwy do zapamiętania adres: exim.pl. Strona została przygotowana we współpracy z partnerami z czeskiego Exim Tours, którzy od lat badają i udoskonalają bliźniaczy serwis według trendów i nowych rozwiązań e-commerce.

„Z dużą przyjemnością oddajemy w ręce klientów nową stronę exim.pl, która jest efektem naszej pasji do innowacji i dbałości o potrzeby użytkowników. Nasz polsko-czeski zespół zadbał o to, by była intuicyjna i przyjazna. To kolejny krok w kierunku rozwoju EXIMu, dywersyfikacji kanałów sprzedaży i zwiększania udziałów na polskim rynku” – powiedział prezes zarządu Exim Tours Polska, Marcin Małysz.

Kampania exim.pl

Nowy adres domeny i konkurs promuje kampania. W ostatnich miesiącach Exim postawił na komunikację z wykorzystaniem mocnego, magentowego koloru marki. Również i tym razem widoczność kampanii wspiera ta kolorystyka. Motywem przewodnim, jest nawiązująca do memów stylistyka oraz hasło „Dlaczego należą Ci się wakacje?”, którym biuro podróży zachęca do wzięcia udziału w konkursie.

„Chcemy przełamać pozornie nudny temat promocji nowego serwisu www przez inspirację do kreatywnego poszukiwania powodów do urlopu. Fani Make Life Harder czy Mordoru na Domaniewskiej będą mieli pole do popisu” – mówi Marcin Tobiasz, marketing manager Exim Tours”

Kampanię będzie można zobaczyć w Internecie i cyfrowych nośnikach OOH na terenie Warszawy, które są zintegrowane z kampanią mobile. Każdy, kto zobaczy outdorową reklamę Eximu, dostanie jej kolejne odsłony na swoim telefonie, w ramach działań remarketingowych.

Konkurs „Dlaczego należą Ci się wakacje?”

Do korzystania z nowego serwisu exim.pl ma zachęcić konkurs touroperatora, w którym uczestnicy mogą wygrać jedną z 20 nagród. Aby wziąć w nim udział należy wejść na exim.pl i napisać, dlaczego tobie należą się wakacje. Do wygrania vouchery na wyjazdy o łącznej wartości 50 tys. zł. Konkurs trwa do 30 września, a wyniki zostaną ogłoszone do 5 października 2023. Szczegóły w regulaminie konkursu na exim.pl.