Exim Tours wprowadza nową ofertę na lato 2024. „Planujemy wysłać blisko ćwierć miliona Polaków na wakacje”

Exim Tours na swojej nowej stronie udostępnił nową ofertę wyjazdów na lato 2024. Promocyjne ceny, 10 proc. zaliczki, gwarancja niezmienności ceny za 5 zł czy bezpłatny pobyt dzieci w wybranych hotelach, to niektóre z korzyści pierwszego etapu promocji.

Nowa oferta Exim Tours to wybór wyjazdów do popularnych miejsc, takich jak Hiszpania, Malta, Cypr, Bułgaria, Turcja, Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Czarnogóra i Chorwacja, jak również tych egzotycznych, jak Malediwy, Mauritius, Tajlandia, Sri Lanka, Seszele, Bali, Wietnam i Emiraty Arabskie.

„W przyszłym roku, poza najpopularniejszymi kierunkami jak Hiszpania, Malta, Cypr, Bułgaria, Turcja, Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Czarnogóra, Chorwacja można u nas znaleźć wiele innych egzotycznych miejsc takich jak Malediwy, Mauritius, Tajlandia, Sri Lanka, Seszele, Bali, Wietnam czy Emiraty Arabskie. Nasza oferta z każdym rokiem rośnie. Warto wspomnieć o nowych połączeniach lotniczych z Lublina do Hurghady i na wyspę Djerba. W 2024 roku planujemy na wakacje zabrać blisko ćwierć miliona Polaków” – mówi Marcin Małysz, prezes Exim Tours Polska.

Promocja „Lato zaczyna się teraz” trwa do 31 października 2023 i w pierwszej odsłonie sprzedaży obejmuje pakiet korzyści, takich jak: wysokie rabaty dla dorosłych, cena wyjazdu dla dzieci do dwóch lat od 99 zł, cena wyjazdu dla dzieci od 499 zł, bezpłatny pobyt dla trojga dzieci w wybranych hotelach, rabat 2 proc. dla posiadaczy karty stałego klienta, zaliczka w wysokości 10 proc., gwarancja najniższej ceny za 5 zł i pakiet komfort za 5 zł (nie dotyczy lotów samolotami rejsowymi).