Exim Tours szkolił agentów z czarterów

fot. archiwum Exim Tours

W dniach 25-28 kwietnia odbył się cykl szkoleń dla agentów „Czarterem z Exim Tours”. Przedstawiciele Eximu pojawili się w czterech miastach w Polsce (Warszawa, Poznań, Katowice, Wrocław), w których znajdują lotniska podlegające Przedsiębiorstwu Państwowemu Porty Lotnicze, patronowi spotkań z agentami.

Głównym tematem szkolenia była oferta czarterowa przygotowana na sezon lato 2022. Exim w swojej ofercie czarterowej posiada wyloty do Egiptu, Tunezji, Bułgarii, Turcji, Albanii. Rok 2022 to również powrót Majorki oraz nowość – Malta na czarterze.

Dominika Jurkowska, menedżer ds. marketingu i rozwoju sieci agencyjnej, powiedziała: „Na polskim rynku jesteśmy liderem w sprzedaży oferty pakietowania dynamicznego, jednak nie możemy zapominać o ofercie czarterowej, która jest bardzo ważną pozycją w naszym koszyku sprzedaży.

Rok 2022 to podwojona liczba miejsc na czarterze. Wznowiliśmy loty na Majorkę ze względu na ogromne zainteresowanie kierunkiem na przelotach rejsowych oraz wprowadziliśmy Maltę, która jest naszym hitem sprzedażowym już od kilku lat. Staramy się rozwijać w każdym segmencie, tak żeby nasz produkt był jak najbardziej zdywersyfikowany i dopasowany do oczekiwań każdego klienta.”

Oprócz części szkoleniowej uczestnicy wydarzenia mieli okazję zobaczyć lotniska od kuchni podczas spacerów zorganizowanych przez przedstawicieli Portów Lotniczych.