Exim Tours poleci z Lublina do Hurghady

Od 6 czerwca 2024 roku do siatki połączeń z Portu Lotniczego Lublin dołączy Egipt. Loty do Hurghady będą odbywać się raz w tygodniu, w czwartki, do 10 października 2024 roku.

Od czerwca 2024 roku podróżni będą mieli okazję polecieć z Portu Lotniczego Lublin do popularnej egipskiej miejscowości, Hurghady.

„Połączenie z Hurghadą będzie doskonałym uzupełnieniem oferty wakacyjnej z lubelskiego lotniska. Mam nadzieję, że będzie cieszyło się równie dużym zainteresowaniem jak tegoroczne loty do Turcji czy Tunezji. Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju lotniska sprawia, że nasza siatka lotów sukcesywnie powiększa się, a my możemy zaoferować podróżnym atrakcyjne połączenia” – mówi Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

„Cieszymy się, ułatwiając lubelskim fanom Egiptu podróżowanie z Exim Tours. Nowe bezpośrednie połączenie z Lublina do Hurghady wpisuje się w strategię poszerzania oferty, zapewniając większy wybór i wygodę podróży. Zapraszamy na naszą nową stronę exim.pl, która pozwala na intuicyjne wyszukiwanie ofert i łatwą rezerwację wycieczek” – powiedział Marcin Małysz, prezes zarządu Exim Tours Polska.