ETI zabrało agentów na rejs po Nilu

archiwum ETI

Od 7 do 14 kwietnia biuro ETI zorganizowało dla 20 agentów z biur podróży z całej Polski FAM Trip – rejs po Nilu.

Rejs odbywał się na trasie z Luksoru do Asuanu i realizowany był na pięciogwiazdkowym statku Grand Rose należącym do floty Grand Cruises (której właścicielem jest ETI). Program obejmował zwiedzanie Luksoru, Kom Ombo, Edfu, File oraz okolic Asuanu , w tym Abu Simbel. Oprócz rejsu agenci mieli okazję do poznania hoteli sieci Red Sea (własnych hoteli ETI) – Siva Grand Hurghada oraz Grand Makadi Bay, gdzie byli zakwaterowanie przed i po zakończeniu rejsu. W wydarzeniu uczestniczył również Andrzej Młynarczyk, aktor znany z seriali TV, który z ETI odbył swoją pierwsza podróż do Egiptu.

Młynarczyk powiedział: „Rejs po Nilu dostarcza wielu pięknych przeżyć. Nil zachwyca. Tak samo bogactwo kulturowe Egiptu. Musze tu przyjechać jeszcze raz.”

ETI to touroperator już od 20 lat specjalizujący się w organizacji imprez oraz wypoczynku w Egipcie.

Właściciel 21 hoteli sieci Red Sea w Sharm El Sheikh, Hurghadzie, Makadi Bay, Sahl Hasheesh oraz Port Ghalib (Marsa Alam). Rejsy po Nilu zostały wprowadzone do oferty dla klientów z Polski od sezonu zimowego 2018/19. Sprzedawane są jako pakiety w połączeniu z wypoczynkiem.