ETI Polska odwołuje loty do Egiptu do końca czerwca

AG
Plaża w Macadi Bay w Egipcie

W związku z sytuacją związaną z zagrożeniem epidemicznym touroperator ETI Polska odwołał wszystkie wyloty do Egiptu zaplanowane do 30 czerwca 2020. Klientom nadal proponuje zmianę terminu lub przyjęcie voucheru o wartości 120 proc. wpłaconych środków.

Należący do egipskiej grupy kapitałowej touroperator ETI Polska poinformował o anulowaniu wszystkich imprez turystycznych zaplanowanych do 30 czerwca. Przypomina jednocześnie, że agenci mogą proponować klientowi zmianę terminu realizacji imprezy bądź przyjęcie voucheru. Ten ostatni będzie można wykorzystać w dowolnym terminie po wznowieniu połączeń lotniczych do Egiptu.

ETI proponuje voucher 120 proc.

W przypadku gdyby klient zgodził się na zmianę terminu, obowiązuje go aktualna cena, zgodnie z ofertą dostępną w systemie rezerwacyjnym MerlinX. Gdyby klient zdecydował się przyjąć voucher do 30 czerwca, otrzyma do wykorzystania dodatkowo 20 proc. wartości wpłaconej kwoty. Voucher jest ważny przez rok, czyli nowej rezerwacji należy dokonać w przeciągu roku od oryginalnej daty wylotu.

ETI przypomina też, że dostępna jest już oferta na zimę 2020/21 oraz na lato 2021.

Czytaj także: Egipt – turystyka zagraniczna wróci za dwa lata