eSky.pl dołącza do programu Payback

Payback to największy w Polsce program partnerski, którego celem jest angażowanie i nagradzanie konsumentów. Do grona jego partnerów dołączyła platforma eSky.pl. Za każde 2 zł wydane na zakup biletów lotniczych na konto klientów korzystających z Payback trafi 1 punkt.

Jak dotąd partnerami Payback w branży turystycznej były w Polsce takie marki jak LOT, Fly.pl, Booking.com, Hotels.com czy TUI.

„Firmy oferujące usługi dla podróżujących są bardzo ważną częścią Payback od samego początku obecności programu w Polsce i cieszą się dużą popularnością wśród naszych użytkowników. LOT oraz Fly.pl są z nami od 2009 roku, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki na tym rynku. Obecnie współpracujemy już z kilkunastoma markami związanymi z branżą turystyczną i bardzo cieszymy się, że do ich grona dołączył także eSky – mówi Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający Payback Polska.

„Współpraca eSky i Payback pozwoli obu firmom jeszcze szybciej rozwijać się w obszarze turystyki. Klienci, poza naturalną radością z kupowania biletów i usług turystycznych w eSky, otrzymają teraz możliwość zbierania punktów, które następnie będą mogli wykorzystać na realizację kolejnych marzeń – nie tylko tych podróżniczych – mówi Hubert Choroszewski, media & partership manager w Grupie eSky

Według standardowego przelicznika, za każde 2 zł wydane na zakup biletów lotniczych na www.esky.pl na konto uczestników programu Payback trafia jeden punkt. Warunkiem jest zalogowanie się do platformy przez stronę Payback.pl przed dokonaniem transakcji. Dodatkowe punkty można otrzymać w ramach akcji specjalnych oraz korzystając z e-kuponów.

Obecnie, przy zakupie biletów za minimum 399 zł, zyskujemy 500 punktów promocyjnych. W najbliższym czasie planowana jest kampania „Podróżuj z Payback”, podczas której konsumenci będą dodatkowo nagradzani za skorzystanie z wybranych ofert partnerów z kategorii „turystyka”, w tym eSky.