Emirates wznawiają loty do 7 kolejnych miast

Emirates wznawiają loty do kolejnych miast
Samolot w barwach Emirates/fot. archiwum Emirates

W lipcu linie Emirates wznawiają regularne loty pasażerskie do 7 kolejnych miast – Chartumu (od 3 lipca), Ammanu (od 5 lipca), Osaki (od 7 lipca), Narity (od 8 lipca) oraz do Aten, Larnaki i Rzymu (od 15 lipca).

Podróżujący liniami Emirates mogą także odwiedzić Dubaj, który już 7 lipca otwiera się dla gości biznesowych i turystycznych. Na początku tygodnia ogłoszono otwarcie miasta dla przyjeżdżających oraz nowe protokoły podróży lotniczych, które mają zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo obywatelom, mieszkańcom i turystom odwiedzającym Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Pasażerowie mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Środkowego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz w Europie lub obu Amerykach, korzystając z wygodnego połączenia z przesiadką w Dubaju, o ile spełniają wymagania dotyczące podróży i wjazdu do kraju docelowego.
Ograniczenia podróży: podróżni powinni zwrócić uwagę na obowiązujące ograniczenia podróży – będą oni mogli wejść na pokład samolotu tylko wtedy, gdy spełnią kryteria wjazdu do kraju docelowego.

Lista dostępnych kierunków pod adresem www.emirates.com/wherewefly.