Emirates prezentują klasę ekonomiczną premium

Linie lotnicze Emirates ujawniły szczegóły długo oczekiwanej klasy ekonomicznej premium, która oferuje 56 miejsc w układzie 2-4-2.
Dzięki dużemu nachyleniu, fotel ekonomiczny premium ma szerokość 19,5 cala i odchyla się do wygodnej pozycji kołyski, daje to dużo miejsca na rozciąganie. Fotele pokryte są kremową skórą, która się nie plami, mają drewniany panel wykończony podobnie jak ten w klasie biznes. Każde siedzenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić optymalny komfort i wsparcie dzięki regulowanym w 6 kierunkach zagłówkom, oparciom na łydki i podnóżkom.
Klienci znajdą również inne przemyślane elementy wyposażenia, w tym łatwo dostępne punkty ładowania w fotelach, szeroki stół jadalny i stolik koktajlowy. Każde miejsce to 13,3-calowy ekran, jeden z największych w swojej klasie, umożliwiający słuchanie muzyki, oglądanie filmów, telewizji, wiadomości i innych treści na nagradzanym systemie Emitates – ice.
Klasa ekonomiczna premium znajduje się z przodu głównego pokładu i posiada 2 toalety przeznaczone dla klientów.
Tim Clark, prezes Emirates, powiedział: „Lot Airbusem A380 linii Emirates już teraz jest jednym z najbardziej pożądanych, a teraz ulepszyliśmy go jeszcze bardziej. Podczas gdy inni wycofują się z rozwijania produktów, Emirates ciężko pracują, aby przywrócić produkty i usługi, które musieliśmy zawiesić lub zmienić ze względu na środki ostrożności związane z pandemią. Nadal wprowadzamy nowe oferty i ulepszenia. Zgodnie z obietnicą lepszego lotu Emirates nieustannie inwestują, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia.”
W zeszłym tygodniu linia lotnicza otrzymała swój najnowszy samolot A380 z fabryki Airbusa w Hamburgu, 5 kolejnych A380, które dostarczone będą w latach 2021-2022 również będzie wyposażone w kabiny klasy ekonomicznej premium. W niektórych Boeingach 777X, które dołączą do floty Emirates w 2023 r. również zamontowane zostaną fotele klasy ekonomicznej premium. Emirates rozważają plany modernizacji swojej aktualnej floty A380.
Tim Clark dodał: „ Nasz produkt klasy ekonomicznej premium został starannie opracowany zgodnie z pozycjonowaniem marki Emirates jako linii lotniczej oferującej pełen zakres usług najwyższej jakości. Nasze doświadczenia klasy pierwszej, biznes i ekonomicznej wyznaczają standardy dla całej branży. Jesteśmy przekonani, że nasza klasa ekonomiczna premium również zostanie wyróżniona jako odrębna oferta. Planujemy oferować klasę ekonomiczną premium jako bezpłatne podwyższenie klasy dla naszych najcenniejszych klientów. Wdrożymy nasze najnowsze samoloty A380 na różnych trasach, aby nasi klienci mogli zapoznać się z naszą najnowszą ofertą we wszystkich klasach.”
POWIĄZANE WPISY
24 marca 2026
Raport PPL: Lotnisko Rzeszów-Jasionka kluczowe dla rozwoju Podkarpacia
19 marca 2026 r. odbyła się konferencja poświęcona prezentacji raportu przygotowanego na…
0 Komentarzy4 Minuty
23 marca 2026
Podlaski Bon Turystyczny rozszedł się w 127 sekund
Pula środków pierwszej tury tegorocznej edycji Podlaskiego Bonu Turystycznego wyczerpała…
0 Komentarzy2 Minuty
23 marca 2026
Nowe trasy Wizz Air z Krakowa: Budapeszt, Wenecja i Rodos w letnim rozkładzie
Kraków staje się coraz ważniejszym rynkiem dla Wizz Air. W sezonie letnim 2026 przewoźnik…
0 Komentarzy2 Minuty
20 marca 2026
Ponad 150 kierunków na lato 2026 w siatce połączeń PPL
Sezon letni 2026 otwiera szerokie możliwości podróży. Polskie Porty Lotnicze zaoferują…
0 Komentarzy4 Minuty
20 marca 2026
Falkensteiner oficjalnie w polskich mediach. Marka zaprezentowała ofertę dziennikarzom w Warszawie
Austriacka marka Falkensteiner Hotels & Residences oficjalnie rozpoczęła budowanie swojej…
0 Komentarzy2 Minuty
20 marca 2026
Anex Tour nagrodził najlepszych agentów turystycznych
W egipskim Sharm El-Sheikh odbyła się gala Anex Awards Ceremony, w czasie której Anex…
0 Komentarzy3 Minuty
18 marca 2026
Nowe partnerstwo Ryanair: Vola i Fru ułatwią rezerwacje lotów
Ryanair ogłosił nową umowę partnerską z platformami turystycznymi Vola i Fru,…
0 Komentarzy2 Minuty
17 marca 2026
Rusza II edycja Podlaskiego Bonu Turystycznego
Już w sobotę, 21 marca rusza druga edycja Podlaskiego Bonu Turystycznego. Bony generować…
0 Komentarzy3 Minuty
17 marca 2026
FRU rozwija aplikację mobilną: nowe funkcje AI Trip Check i tryb incognito
FRU wprowadza kolejne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, rozwijając możliwości…
0 Komentarzy2 Minuty









