Ecco Travel – koniec cyklu prezentacji nowego katalogu

archiwum Ecco Holiday

Ecco Holiday zakończyło cykl konferencji poświęconych nowemu katalogowi Ecco Travel oraz takim kierunkom jak Chiny, Wietnam i Birma. W spotkaniach wzięło udział ponad 300 przedstawicieli biur podróży z całej Polski.

W pierwszej połowie kwietnia w Warszawie, Gdańsku, Łodzi, Krakowie, Katowicach i Poznaniu odbyły się spotkania z agentami Ecco Holiday. Organizator prezentował na nich swój najnowszy katalog z egzotyczną ofertą Ecco Travel.

Maurycy Czuba z Ecco Holiday, powiedział: “Każdego roku przygotowując katalog stajemy przed tym samym wyzwaniem – jak pokazać na tak niewielu stronach całe bogactwo świata. Katalog jest wyłącznie fragmentem tego, co przygotowaliśmy na sezon 2019/20. Wybranych zostało do niego 40 kierunków. Najwięcej propozycji przygotowaliśmy w Chinach, Indiach, Izraelu, Gruzji, Tajlandii, Wietnamie, RPA, USA i na Sri Lance. Wśród nowości znalazły się Islandia, Iran, Katar i rejsy. Przeloty realizujemy renomowany liniami lotniczymi, a na wielu dalekich kierunkach oferujemy przelot bezpośredni, np. do Chin, Indii, Emiratów Arabskich, Kataru, Japonii i na Sri Lankę. W związku z tym, że jesteśmy organizatorem w dosłownym tego słowa znaczeniu, możemy przygotować także wyjazdy spoza oferty. Klienci są coraz bardziej wymagający i często realizujemy podróże na indywidualne zamówienie.”

Sztandarowym kierunkiem Ecco Travel są Chiny, biuro ma je w 12 programach. Do tego, że warto wybrać się na urlop do Chin i dlaczego wybrać akurat ten kierunek przekonywała Joanna Kuciel – przedstawiciel lokalnego agenta Ecco Holiday w Chinach oraz pilot wycieczek.

Powiedziała ona: „W Chinach jestem kilkanaście razy w roku i za każdym razem mnie coś zaskakuje. Ten ogromny kraj ma tak wiele do zaoferowania, że zawsze staramy się maksymalnie zagospodarować czas wybierających się tu Klientów. Oczywiście mamy świadomość, jak ważny jest odpoczynek i regeneracja sił, dlatego współpracujemy z dobrymi czterogwiazdkowymi hotelami usytuowanymi na trasie objazdu. Podobnie z restauracjami, z których korzystamy i gdzie mamy zawsze rezerwacje. Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów oraz te na pociągi kupujemy zawsze z wyprzedzeniem. Jesteśmy już znani w wielu miejscach, więc często udaje nam się omijać długie kolejki. Dzięki sprawnej logistyce i dobrej organizacji oszczędzamy sporo czasu, w którym możemy pokazać naszym Klientom więcej i bez pośpiechu.”

Kolejnym kierunkiem omówionym podczas konferencji był Wietnam, zajmujący piąte miejsce na liście najczęściej wybieranych krajów z oferty Ecco Travel. W swojej prezentacji Rafał Śpiewak z Easia Travel zwracał uwagę agentów na walory tego miejsca, jego możliwości, specyfikę i zalety. Omówione zostały także najważniejsze atrakcje, z których większość uwzględniona jest w programach Ecco Travel. – Wietnam to bardzo ciekawy kraj, który warto najpierw zwiedzić, a potem wypocząć na jednej z rajskich plaż – tak organizator reklamował agentom ten kierunek.

Na zakończenie spotkania Aleksandra Olechnowicz z Ecco Holiday przekazała agentom najważniejsze informacje o bieżącej sytuacji w firmie, planach operacyjnych i marketingowych oraz wynikach finansowych spółki.

Największą wiedzą w konkursie o Chinach wykazała się Judyta Pankiewicz – Marcinkowska z biura Wilda Travel z Poznania. Jesteśmy agentem Ecco Holiday od kilku lat i sprzedajemy głównie wycieczki objazdowe realizowane pod marką Ecco Travel, więc pracuję na co dzień z ofertą tego biura. Mają ciekawe programy, dobry serwis na miejscu, świetnych pilotów i bardzo atrakcyjne ceny. Prezentacje Ecco Holiday są dla mnie interesujące, atrakcyjne merytorycznie i pomagają mi w sprzedaży. Nie ukrywam, że wyjazd do Chin był od zawsze moim marzeniem, ale nie spodziewałam się, że tak szybko się ono spełni.