Ecco Holiday zawiezie kibiców na mistrzostwa świata do Chin.

Wspólnie z PZKosz, należąca do poznańskiego touroperatora marka Ecco Travel, zorganizuje wyjazdy dla polskiej delegacji oraz kibiców chcących wspierać polską kadrę podczas mistrzostwa świata w koszykówce, które w tym roku odbędą się w Chinach.

Robert Wereda, dyrektor sprzedaży odpowiedzialny za projekt realizowany we współpracy z PZKosz, powiedział: “Polska zagra na imprezie tej rangi po raz pierwszy od ponad 50 lat. Takie wydarzenie wymaga odpowiedniej oprawy. Szczególnie, że mistrzostwa odbywają się w miejscu niezwykle atrakcyjnym pod kątem turystyki. Kluczowe dla naszego wspólnego projektu jest też bez wątpienia doświadczenie jakie Ecco Travel ma w organizacji wyjazdów właśnie do Chin.”

Mecze naszej reprezentacji w fazie grupowej będą rozgrywane w Pekinie. Rozkład meczowy naszej kadry jest doskonałą okazją do zobaczenia symbolicznych wręcz miejsc, które kojarzymy z Chinami. W czasie 9-dniowego wyjazdu będzie można zobaczyć między Zakazane Miasto, Wielki Mur czy Plac Tiananmen.

Wyjazdy organizowane pod patronatem PZKosz będą organizowane od 28 sierpnia. W ich czasie polska kadra narodową rozegra 3 mecze: z Wenezuelą, Wybrzeżem Kości Słoniowej oraz gospodarzami imprezy, drużyną Chin.

Robert Wereda dodał: „Dla najbardziej zagorzałych kibiców istnieje możliwość skomponowania pakietów rozszerzonych o dwa kolejne mecze, które w zależności od wyniku grupowego nasza kadra rozegra w mieście Guangzhou lub Foshan na południu Chin.”