Dorota Kowalczyk dołączyła do Onholidays

Facebook

Znana m.in. z pracy w Polskiej Izbie Turystyki Dorota Kowalczyk dołączyła do zespołu biura Onholidays. Będzie zajmowała się kontaktami z agentami.

Onholidays jest obecne na polskim rynku od 2015 roku, a ze względu na swoje powiązania kapitałowe specjalizuje się głównie w Bułgarii. W 2018 roku w ofercie touroperatora znajdą się też wyspy: Kreta i Rodos, na kontynencie – Chalkidiki oraz kierunki w Chorwacji i na Cyprze Północnym. Biuro stawia na sprzedaż głównie poprzez sieć agencyjną. Dorota Kowalczyk dołączyła do zespołu odpowiedzialnego za budowanie sieci agencyjnej.

Dorota Kowalczyk ma bogate doświadczenie w branży turystycznej, zaczynała karierę w turystyce w 1995 roku. Związana była m.in. z biurami: Travelbank, gdzie pracowała jako specjalista ds. turystyki, oraz z biurem Intour Polska (była menedżerem ds. kluczowych klientów). Biegle zna rosyjski, ma doświadczenie w organizacji wyjazdów do Rosji, Ukrainy , Kazachstanu, Białorusi. 

Od 2014 roku związana była z Polską Izbą Turystyki. Kierowała biurem mazowieckiego oddziału izby, pracowała też w biurze wykonawczym PIT. Była odpowiedzialna m.in. za organizację wydarzeń, targów i obsługę systemu e-voucher. W biurze Onholidays Dorota Kowalczyk pracuje od ok. trzech tygodni jako sales manager. 

„Cieszę się, że w Onholidays mogę połączyć to, w czym czuję się najlepiej – turystykę i pracę zespołową. Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych kontaktów z agentami sprawia mi radość i satysfakcję, a praca nad zbudowaniem sieci sprzedaży jest dla mnie kolejnym wyzwaniem zawodowym, które podjęłam z wielkim zapałem” – mówi Dorota Kowalczyk.