Dominika Jurkowska przechodzi z Eximu do Anexu. Będzie zastępczynią dyrektora generalnego

Dominika Jurkowska
Dominika Jurkowska / fot. materiały prasowe

Dominika Jurkowska odchodzi z Exim, gdzie pracowała od 2018 roku jako menedżerka ds. rozwoju sieci agencyjnej i marketingu. Obejmie stanowisko zastępczyni dyrektora generalnego w firmie Anex Tour. Nowa marka pojawiła się na polskim rynku w 2023 roku, przedtem firma działała jako Orex.

Anex Tour działa na międzynarodowym rynku turystycznym od ponad 28 lat i jest obecny w 39 krajach. Touroperator swoją działalność w Polsce zapoczątkował w 2015 roku, działając do tej pory pod nazwą Orex Travel. Firma głośno mówi o swoich ambitnych planach na kolejne lata. Oprócz planowanej sprzedaży, sporo mówi się również o naborze doświadczonych ludzi z branży, którzy mają pomóc touroperatorowi w osiągnięciu postawionych sobie celów. Pierwszym dużym transferem jest przejście Dominiki Jurkowskiej, która zasiądzie obok obecnego dyrektora generalnego – Ilkera Adiguzel.

Nowy gracz z doświadczoną menedżerką

Dominika Jurkowska z branżą turystyczną związana jest od 2012 roku. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Biurze Podróży Alfa Star jako zastępczyni koordynatora współpracy agencyjnej, po dwóch latach awansując na stanowisko Koordynatora. Po zakończeniu działalności touroperatora Jurkowska dołączyła do zespołu Best Reisen Group, gdzie oprócz dotychczasowego doświadczenia związanego ze współpracą agencyjną, działała również z ośrodkami do spraw promocji poszczególnych krajów. Od 2018 roku związana z Exim Tours, gdzie jako manager ds. rozwoju sieci agencyjnej i marketingu odpowiedzialna była za cały dział agencyjny, marketingu, procesów oraz jakości. Dominika Jurkowska oficjalnie obejmie stanowisko zastępczyni dyrektora generalnego w Anex Tour od 14 kwietnia 2023 roku.

“W planie szybki rozwój”

„Powierzenie mi tak ważnej funkcji u jednego z największych graczy wśród touroperatorów to dla mnie ogromne wyróżnienie, wyzwanie i ważny krok w rozwoju kariery. Widząc ogromny potencjał biura wierzę, że wraz z zespołem, który każdego dnia wzmacnia się o doświadczonych specjalistów, szybko staniemy się biurem pierwszego wyboru. Mamy wiele pomysłów na szybki rozwój, nowatorskie działania i zamierzmy w ekspresowym tempie dołączyć do liderów wśród polskich touroperatorów” mówi Dominika Jurkowska.

Touroperator w swojej ofercie posiada popularne kierunki wśród turystów na czele z Turcją, Egiptem, Bułgarią czy Grecją. Specjalizuje się również w destynacjach egzotycznych takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy.

Oprócz tego Anex Tour posiada własną linię lotniczą Mavi Gök Airlines. Z Polski planuje wyloty z największych miast w Polsce: Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. Zaoferuje swoim klientom przeloty w podwyższonej klasie Comfort oraz Biznes – Boeingami 777.

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center