Dolina Stubai: Górskie i miejskie atrakcje dostępne z jednym karnetem

Karnet Ski plus City Pass Stubai Innsbruck to wielofunkcyjny karnet udostępniający w Dolinie Stubai i wokół Innsbrucka atrakcje dla każdego. Możliwości jest sporo od sportów zimowych, zwiedzania muzeów, aż po relaks w saunach.

Karnet nie jest tylko kolejną kartą wstępu, ale też kluczem do wakacji all-inclusive i towarzyszem podróży do serca Tyrolu. W sumie karnet Ski plus City Pass Stubai Innsbruck obejmuje 40 usług: od wysokogórskich przeżyć po ciekawe oferty lifestylowe w mieście.

Z karnetem goście mają dostęp do 13 terenów narciarskich z 291 km tras zjazdowych i 48 km tras narciarskich, w tym 8 z nocną jazdą na nartach lub saneczkarstwem, 22 ofert lifestylowych, kulturalnych i krajoznawczych, 3 basenów oraz skibusów i Hop-on Hop-off Bus Sightseer. Dostępne są również dobre połączenia komunikacyjne między miastem Innsbruck a okolicznymi terenami narciarskimi.

Program sportowy dla całej rodziny

Karnet Ski plus City Pass Stubai Innsbruck udostępnia wszystko, co fani sportu mogą sobie życzyć. Innsbruck ma prawie 300 km tras na 13 terenach narciarskich, w tym na lodowcu z gwarancją śniegu. Należą do nich wyzwania, takie jak stroma trasa narciarska na Hafelekar, powyżej Innsbrucku przy łańcuchu północnym. Następnie można zażyć kąpieli w raju kąpielowym StuBay lub w centrum rekreacyjnym Neustift oraz na krytym basenie Axams.

Elementy kultury i mobilności dostępne w pakiecie

Oprócz urozmaiconej zabawy na nartach karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck ma jeszcze więcej zaoferowania. Od renesansowego zamku Ambras Innsbruck ze zbiorami dzieł sztuki i zbrojowniami, poprzez cesarski pałac Hofburg, muzeum Złoty Dach i wiele innych muzeów w Innsbrucku, aż do światowej sławy Świat Kryształów Swarovskiego w pobliskim Wattens – karnet zapewnia program rekreacyjny, który uszczęśliwi niejednego turystę.

Karnet zapewnia ofertę mobilności, dzięki czemu do licznych atrakcji można dotrzeć w nieskomplikowany sposób. W cenę wliczone są autobusy dla narciarzy w dolinie Stubai, Innsbrucku i okolicy oraz w Wipptal zapewniające trasy pozwalające dotrzeć do terenów narciarskich. Idealnym uzupełnieniem tego jest Sightseer, połączenie autobusowe hop-on-hop-off do prawie wszystkich zabytków i atrakcji w Innsbrucku, oferowane codziennie w 40-minutowych odstępach od godziny 9:55 do 15:55.

Karnet Ski plus City Pass Stubai Innsbruck jest dostępny w kasach 13 kolejek górskich uczestniczących w programie, w Informacji Turystycznej Innsbruck/Burggraben oraz w hotelach uczestniczących w programie. Jest ważny od 1 października 2021 do 8 maja 2022 przez okres od 2 do 21 dni. Ceny zaczynają się od 117 euro dla dorosłych za dwa dni. Dzieci urodzone w 2014 roku lub później mogą dołączyć bezpłatnie, jeśli towarzyszy im płacący rodzic. W tym roku istnieje również możliwość rezerwacji karnetu Ski plus City Pass Stubai Innsbruck online.