Dentsu X i Must Be Loud wesprą Exim tours w działaniach promocyjnych

fot. archiwum Exim

Biuro podróży Exim tours nawiązało partenrestwo z agencją mediową dentsu X oraz agencją kreatywną Must Be Loud. Współpraca obejmuje zakres od badań rynku poprzez strategie marketingowe do kreacji reklamowych, tworząc podstawy dla nowej kampanii Exim tours, która będzie dostępna tej jesieni.

Współpraca biura podróży z agencją mediową i kreatywną będzie obejmować cały proces od badań rynkowych po stworzenie kreacji reklamowych. Wszystko to stanowi podstawę dla przewidywanej na tę jesień kampanii Exim tours.

„Te strategiczne współprace wzmacniają nasze perspektywy rozwoju i pozycji na rynku” –mówi Marcin Małysz, prezes zarządu Exim tours Polska.

W sierpniu, firma pogłębi swoją wiedzę o rynku oraz klientach, poprzez badania jakościowe i ilościowe. Zebrane wnioski posłużą do stworzenia strategii marketingowej i mediowej, a także platformy komunikacyjnej, co ma przyczynić się do redefinicji marki oraz skutecznej promocji i sprzedaży touroperatora.

„Cieszymy się, że będziemy mogli wspierać Exim tours w dalszym, dynamicznym rozwoju na polskim rynku poprzez wykorzystanie innowacyjności i potencjału grupy dentsu” – mówi Nicolette Senye, client service director, dentsu Polska.

„Branża turystyczna daje ogromny potencjał do stworzenia mocnych kreacji. Postaramy się znaleźć takie rozwiązania, które będzie można podpisać naszym firmowym hashtagiem #mustbeloud” – dodaje Marta Samsonov, współzałożycielka Must Be Loud.

Na jesień zaplanowana została nowa odsłona kampanii Exim tours, przygotowana we współpracy z nowymi partnerami.

„Nasi partnerzy mają bogate doświadczenie. Wiem, że współpraca pozwoli nam osiągnąć nową jakość komunikacji i pokaże, że lubimy się z innowacyjnymi rozwiązaniami” – podsumowuje Marcin Tobiasz, marketing manager Exim tours.

Wsparcie dla Rodos. Grupa Der Touristik i Exim Tours przekazują środki na odbudowę wyspy