Czym powinien się charakteryzować wózek do samolotu?

fot. Octav Cado /unsplash

Latanie z małym dzieckiem może być wyzwaniem. Szczególnie w sytuacji, w której chcesz zabrać ze sobą spacerówkę. Jeżeli chcesz latać, nie stając przed koniecznością rezygnowania z komfortu twojego maluszka, koniecznie zainwestuj w Bumprider Connect – spacerówkę do samolotu!

Bumprider Connect został zaprojektowany w taki sposób, żebyś bez problemu mógł zabrać go ze sobą w każdą podróż, niezależnie od tego, jaki środek transportu wybierzesz! Samochód, pociąg, autobus lub samolot – ta spacerówka zmieści się wszędzie.

Kompaktowe rozmiary i możliwość składania

Bumprider Connect jest jednym z najlżejszych i najmniejszych modeli wózków spacerowych dostępnych na rynku, dzięki czemu jest doskonale sprawdzi się w podróży. Niezależnie od tego, czy planujesz lecieć samolotem, czy jechać samochodem, tę spacerówkę zmieścisz w każdym środku transportu.

Kolejną zaletą, którą ma Bumprider Connect jest to, że można go bardzo łatwo złożyć. Po złożeniu spacerówka ma wymiary, które pozwalają na przewożenie jej jako bagażu podręcznego w samolotach większości linii lotniczych!

Możliwość łączenia dwóch wózków

Posiadasz bliźniaki lub dwójkę małych dzieci? Bumprider Connect jest wyposażony w magnesy, pozwalające na połączeni ze sobą dwóch wózków. Dzięki temu rozwiązaniu, rodzic może samodzielnie wybrać się na spacer z dwójką dzieci, nie martwiąc się o to, że nie będzie w stanie prowadzić dwóch wózków.

Jak wspomnieliśmy Bumprider Connect doskonale nadaje się jako spacerówka, którą można zabrać ze sobą do samolotu. Magnesy, pozwalające na łączenie ze sobą dwóch wózków, są dezaktywowane na czas lotu, dzięki czemu lot z wózkiem lub dwoma wózkami, będzie w pełni bezpieczny.

Jakie udogodnienia posiada Bumprider Connect?

Oprócz wspomnianych wyżej magnesów, Bumprider Connect posiada rączkę, pozwalającą na prowadzenie wózka jedną ręką oraz małe, zwrotne kółka, umożliwiające wygodne manewrowanie na dowolnej nawierzchni.

Jeżeli zależy ci na tym, żeby zawsze czuć się pewnie podczas prowadzenia wózka, to Bumprider Connect będzie doskonałym wyborem. Model posiada bowiem hamulec nożny, który umożliwia zablokowanie kół w dowolnym momencie.

Wózek ma również wkładkę, poprawiającą komfort maluszka. Co więcej, spacerówkę można rozłożyć do pozycji leżącej. Wózek posiada również budkę, która ochroni maluszka przed słońcem, ostrym światłem, opadami atmosferycznymi i wiatrem.

Praktyczne rozwiązania – dla komfortu maluszka i rodzica

Spacerówka Bumprider Connect doskonale sprawdzi się w każdej podróży, dzięki dużemu koszowi, umożliwiającemu schowanie wszystkich niezbędnych akcesoriów, przekąsek, picia, dodatkowych ubranek itd. Dodatkowo, wózek ma możliwość zamontowania fotelika samochodowego, dzięki czemu jest bardzo uniwersalnym produktem.

Złożony wózek można zablokować, żeby mieć pewność, że samodzielnie się nie rozłoży. Warto wspomnieć o tym, że tkaniny, z których wykonano miękkie części wózka, można prać, utrzymując wysoki standard higieniczny. Spacerówka Bumprider Connect jest wyposażona w 5-punktowe pasy, które skutecznie zabezpieczą twojego maluszka przed wypadnięciem.

Źródło informacji: https://markowewozki.pl

Materiał sponsorowany