Boże Narodzenie na promie Stena Line

archiwum Stena Line

Stena Line po raz kolejny podczas tego szczególnego okresu zmienia nazwę na Santa Line. Liczba rezerwacji na wszystkich liniach łącznie jest już większa o 5 proc. niż w roku ubiegłym.

Stena Line rozpoczynając świąteczną kampanię po raz kolejny zmienia nazwę na Santa Line i zaprasza podróżnych, aby wspólnie poczuli magię tegorocznych świąt Bożego Narodzenia na pokładach promów.

Pedro Canchaya, dyrektor marketingu w Stena Line Polska, powiedział: “Okres przedświąteczny to doskonała okazja do odwiedzenia jarmarków bożonarodzeniowych w poszukiwaniu wyjątkowych prezentów i regionalnych przysmaków. Ubiegłoroczna edycja Santa Line spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród naszych podróżnych. Popularnością cieszyły się specjalne wyjazdy, jak „Boże Narodzenie po szwedzku” a także konkursy w mediach społecznościowych. Dlatego w tym roku powtarzamy akcję.”

Rejs to dla wielu podróżnych doskonała okazja do zakupienia prezentów dla najbliższych w pokładowych sklepach, gdzie ceny są nawet o 40 proc. niższe niż na lądzie. Operator promowy dokonał analizy porównawczej sprzedaży w październiku 2015 i 2016 na pokładach statków, wyszczególniając produkty cieszące się największą popularnością: są to perfumy CK1 i zabawki filmowe dla dzieci. Porównanie wykazało, że perfumy CK1 cieszą się ciągle popularnością, a ich sprzedaż wzrasta. Ubiegłorocznym bestsellerem dla najmłodszych okazały się zabawki i akcesoria z filmu „Kraina Lodu”. W tym roku niewątpliwie staną się nim produkty z filmu „Trolle”.

Cecilia Alenfelt, Commercial Manager w Stena Line, dodała: “Z dumą prezentujemy nasze propozycje na tegoroczny prezent świąteczny; są to perfumy unisex CK1 oraz zabawki z filmu „Trolle” dla dzieci. Ten zapach to unikalna kompozycja, z którą każdy poczuje się wyjątkowo i która będzie się podobała przez długi czas.”

Warto wiedzieć, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia na pokładzie statków Stena Line spożywanych jest 1.1 miliona krewetek i 625 000 mięsnych klopsików szwedzkich
Stena Line transportuje 1,2 miliona choinek ze Szwecji na Święta.